Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam wózka inwalidzkiego na parę tygodni!!!!
Autor Wiadomość
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2005-09-15, 22:33   Szukam wózka inwalidzkiego na parę tygodni!!!!

Słuchajcie, mam prośbę. Jak niektórzy wiedzą - od tyogdnia mam fatalnie złamaną nogę (a właściwie stopę) z wielokrotnymi przemieszczeniami i takie tam rózne przyjemności. Niedawno wypuściłam sie ze szpitala, i generalnie przez 2 tygodnie powinnam miec jeszcze nogę na wyciągu, a przez 6 najblizszych tygodni leżeć i sie nie ruszać.

W domciu już jestem i czasem sobie skiknę o kulach do komputera, łazienki lub kuchni. Ale generlanie nie powinnam, i w ogóle ból jest jak cholera. Być może ktoś z was - w naszych łódzkich okolichach ma gdzieś leżący odłgiem wózek (czasem różne rzeczy sie trzyma na pawlaczu, w piwnicy lub strychu).

Nie powiem, że pisze to dla własnej przyjemności - bo to żadna przyjemność brykać z takim cięzkim gipsem w górze, i to w dodatku kiedy sie nie powinno. Ale z chęcią mogłabym sie zaopiekować czyims wózkiem przez parę tyogdni. Mogłabym sobie jeździć po ogródku, a i na klubówce mogłabym sie przemieszczać, czy na innych treningach czy może zawodach ;-) .
Teraz bez Dominika, nie wychodze na dwór, bo się boję. Psy przewrócą mnie małym popchnięciem, a i sił nie mam zbyt wiele. Szkoda mi troche tych ostatnich dni ze słońcem... jabłka dojrzewają i nie ma kto zbierać, hasiory widuję tylko z daleka... smutno mi...
ale wiem, że inni maja gorzej, więc jakoś zyję, chociaż szlag mnie trafia, że nawet drobnych rzeczy nie moge w domu zrobić.
:rifle: próbowalam dziś jeździć na krześle, ale skonczyło się awarią oparcia tylnego i bocznego, więc dalej nie eksperymentuję.... :roll:
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
Maja 


Znak zodiaku: wodnik
Dołączyła: 04 Lis 2004
Posty: 2006
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-09-16, 01:09   

Z wózkiem Ci nie pomogę, może ZH coś będzie w tej sprawie mógł zdziałać. Ale tzrymam kciuki wracaj jak najszybciej do zdrowia. :lol: :lol: :lol:
_________________
www.problemy.com


________________________________
A oto Kesir, najmniejszy i najmądrzejszy w naszym stadzie
 
 
Ati 

Znak zodiaku: baran
Dołączyła: 11 Sty 2005
Posty: 404
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Wysłany: 2005-09-16, 08:03   

Czy z tymi polamanymi nogami , to jakas zmora. Darek tez sobie zlamal prawa noge przed stopa, w dwoch miejscach. W przyszlym tyg. wraca do domu z zamontowana szyna. Mam nadzieje , ze na 6 tyg. sie skonczy.
 
 
ZaHoryzontem 


Znak zodiaku: Husky
Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 7007
Skąd: Łódź, P.C.
Wysłany: 2005-09-16, 08:42   

Nie ma niestety, tylko balkonik taki do chodzenia, ale to Cie nie urządza... popytam jeszcze bo wczoraj mnie nie było...
_________________
Jestem tutaj
 
 
 
wera 


Znak zodiaku: Bliźnięta
Dołączyła: 13 Lis 2004
Posty: 3409
Skąd: Gryfino
Wysłany: 2005-09-16, 11:34   

Ewaka nie wiem jak u ciebie, ale u mnie w szpitalu można wypożyczyć wózek czy kule. Opłaty są niewielkie :wporzo: Zadzwoń do szpitala, moze też u Ciebie wypożyczają
_________________
Gość zapraszam na nowe forum

Marzy Ci się syberian, albo malamut??? to obejrzyj i poczytaj...
 
 
 
Damian 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1013
Skąd: jest taka wieś ...
Wysłany: 2005-09-16, 14:05   

Jetsem w stanie jakoś pomóc - wózek jest. tylko problem z transportem...
 
 
 
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2005-09-16, 16:09   

Damian, z nieba mi spadasz! Poczekaj, może ktoś by mógł wziac kto na klubówkę jedzie do Łodzi?

Odwieźć, to juz sami jakoś odwieziemy - kiedy bedziesz potrzebował!

zaraz rozpytam.


Wera, pozyczyć mozna, co prawda nie w szpitalu, ale w wypozyczalni. Tylko kaucja spora... :roll:

Wiem, że niekórym to się moze wydać niepotrzebne. Ale ja nie znoszę lezenia plackiem. Na wózku mogę zrobić cokolwiek w domu bo wtedy ma wolne ręce. Poza tym
moge wyjechać do ogrodu, coś podnieść, wypuszczac psy. A tak, gdy nie ma Dominika, psy muszą siedzieć w kojcu, bo inaczej mnie przewracają. Poza tym jak np. pojedziemy na wystawę - to przez kilka dobrych godzin będe musiała lezec na kocyku, a tak to będę się mogła
swobodnie się przemieszczać. Podobnie w innych sytuacjach - teraz jestem uziemiona w domu. :oops: Problem w tym, ze ja nie mogę tej nogi spuszczać do pionu, tylko powinna być w poziomie, najlepiej na wyciągu. A jak nie daj boże się na niej podeprę, to będzie dramat. Ja na kulach w domu to się trochę poruszam, chcoiaż na razie nawt tego nie powinnam, ale na śliskim - tak jak teraz na dworze - to długo nie wyrobię. Teraz się okazało, że jak się zrobiło chłodniej i zaczęłam sie ubierać - to ręce mi się wyslizgują z kul, na gołe ciało to się trzymają. Inaczej ręce wylatują mi z tych "obręczy". A cały dzien na dworze - na wystawie, na zawodach :roll: - to juz w ogóle, musiałabym siedzieć na krzesełku lub w samochodzie. Tak moge sobie też podjechać do sklepu, czy zabrać się do rodziców.

Ponoć na tej stopie będę się musiała uczyć chodzić od nowa, jak mi już to cholerstwo ściągną. Beznadzieja.

ewa
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
Rafał 


Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 506
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-09-16, 20:53   

a dokad mialby byc transport bo w przyszlym tygodniu moze moglbym pomoc...
_________________

 
 
 
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2005-09-17, 12:10   

Dzięki wszystkim za chęć pomocy!!!!
ale... dzisiaj będę miała pojazd na wypady ;-) , zapomniałam że kolega ma prywatny dom opieki społecznej, i ma wózków na tony, wczoraj przypadkiem zadzwonił, i ..... dzisiaj mi przywiezie ;-)

ps. może zobie będę ze dwa psy zapinać i..... :mrgreen:
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12