Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
posiadam dwie suki husky i poszukuje jeszcze dwóch
Autor Wiadomość
LILU 

Znak zodiaku: panna
Dołączyła: 08 Maj 2005
Posty: 97
Skąd: krakow
  Wysłany: 2006-03-20, 14:13   posiadam dwie suki husky i poszukuje jeszcze dwóch

Witam

Poszukuje dwoch suczek najlepiej po dobrej linii sportowej z rodowodem do biegania!!.
Obecnie mam 2 suki huski w wieku 1 rok druga 7 miesiecy. Są to dziewczyny typowo biegowe ;-) na wystawy to nie bardzo sie nadają ;-) . Budowa lekka scierc raczej tez malo
wystawowa.
Mowie szczerze moj plan jest taki do konca 2006 roku zakupic jeszcze dwa szczeniaki albo jakies starsze osobniki. Jezeli wiecie kto gdzie i za ile ma takowe do sprzedania prosze o znak na emiala lilu@poczta.onet.pl. 500 094 460 W przyszlym sezonie wystarutje juz z dwoma dziewczynami a nastepne dwie moga spokojnie rosnac. ;-) .

lidka
ta ktorej maz wywiozl i sprzedal dwa poprzednie huskie psy sie nie znalazly a mąz poszed w odstawke ;-) na zawsze

pozdrawiam i licze na informacje o dobrych skojarzeniach.
Psy beda brac udzoial w srednich dystansach lub midach zobaczymy jak pojdzie mi trening maszerki ;-)
_________________
Lilu -biegająca z wilkami

"Wartość człowieka poznajemy niezawodnie po tym, jak on umie spędzać czas wolny."
Karl Heinrieh Waggerl
 
 
 
ZaHoryzontem 


Znak zodiaku: Husky
Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 7007
Skąd: Łódź, P.C.
Wysłany: 2006-03-20, 14:27   Re: posiadam dwie suki husky i poszukuje jeszcze dwóch

LILU napisał/a:
Psy beda brac udzoial w srednich dystansach lub midach zobaczymy jak pojdzie mi trening maszerki ;-)


Witaj :wporzo:


Hmm.. tez chodzą mi po głowie MIDy - możesz naświetlić mi czym różnią się one od "średnich dystansów"?
_________________
Jestem tutaj
 
 
 
metros 

Dołączyła: 18 Gru 2004
Posty: 2500
Skąd: dokąd
Wysłany: 2006-03-20, 15:37   

A skąd masz te dwie sunie? :) Mozesz wypisac hodowle :) ?
_________________
"i powiedz TAK lub powiedz NIE
musisz w koncu zdecydowac sie
czy byc kotem.. czy byc psem.."
 
 
 
LILU 

Znak zodiaku: panna
Dołączyła: 08 Maj 2005
Posty: 97
Skąd: krakow
Wysłany: 2006-03-21, 10:01   

Co do roznic miedzy srednim dystansem a midem to sama nie wiem ;-) mid to dla mnie 50-100 km w jeden dzien a sredni dystans to 25-50 km ;-) reszta to sprinty ;-) tak na chlopski rozum - wiem ze inaczej jest w statusie i w sporcie ale tutaj raczej uzylam pewnego uogolnienia dla typow psow jakie szukam ;-) znaczy sie wytrzymalych.


i ODPOWIEDZ NA PYTANIE O MOJE SUKI -
ISKRA Nunatak JEST pO SONI I SNUFFYM www.husky.org.pl z tego połaczenia psy biegaja np u Kasi Sneli i witka płanety super psy zarowno rodzice jak i szczeniaki / chodzi o zapał do pracy
Druga suka to Łania Polarni Przyjaciele - polaczenie z suka Cinely Biały Sen
http://www.husky.org.pl/klavdia/ i psie Yasper Trinity Kennel's po tym psie
szczeniaki w 2005 roku sprzedawal rowniez zbyszek z http://www.husky.prv.pl/.

To tyle w kwestii rodowodow.
Podkreslam ze zalezy mi glownie na sukach z duzym zapalem do pracy przynajmniej w genach wiadomo ze kazdego psa mozna zniechecic do wszytskiego jezeli zle sie z nim postepuje.
_________________
Lilu -biegająca z wilkami

"Wartość człowieka poznajemy niezawodnie po tym, jak on umie spędzać czas wolny."
Karl Heinrieh Waggerl
 
 
 
Igloo 

Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 646
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2006-03-21, 10:21   

LILU napisał/a:
Co do roznic miedzy srednim dystansem a midem to sama nie wiem ;-) mid to dla mnie 50-100 km w jeden dzien a sredni dystans to 25-50 km ;-) reszta to sprinty ;-) tak na chlopski rozum - wiem ze inaczej jest w statusie i w sporcie ale tutaj raczej uzylam pewnego uogolnienia dla typow psow jakie szukam ;-) znaczy sie wytrzymalych.


?;-( Pierwsza ofiara wprowadzenia klasy Mid sport 4 ??? A Ty Zh czego znowu nie rozumiesz ???!!! :shock: :wink:
:prost:
_________________
BETTER BE A MASTER IN HELL THAN SERVANT IN HAEVEN.
 
 
ZaHoryzontem 


Znak zodiaku: Husky
Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 7007
Skąd: Łódź, P.C.
Wysłany: 2006-03-21, 10:41   

IGLOO napisał/a:

?;-( Pierwsza ofiara wprowadzenia klasy Mid sport 4 ??? A Ty Zh czego znowu nie rozumiesz ???!!! :shock: :wink:
:prost:



No sam nie wiem....
_________________
Jestem tutaj
 
 
 
metros 

Dołączyła: 18 Gru 2004
Posty: 2500
Skąd: dokąd
Wysłany: 2006-03-21, 13:03   

No to ja niecierpliwie CZEKAM NA ZDJĘCIA!!!!!! :wporzo:
_________________
"i powiedz TAK lub powiedz NIE
musisz w koncu zdecydowac sie
czy byc kotem.. czy byc psem.."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12