Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PILNE!!! PILNE!!! PILNE!!!
Autor Wiadomość
asia 

Znak zodiaku: Panna
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 30
Skąd: gdańsk
  Wysłany: 2008-09-24, 15:37   PILNE!!! PILNE!!! PILNE!!!

Nie wiem od czego zacząć, płakać mi się chce za kazdym razem kiedy widzę co ludzie wyprawiają kiedy kupują "ładne pieski z niebieskimi oczkami" I ten zakup był totalnie nie przemyślany. Znajomi znajomych chcą się pozbyć 8 miesięcznego huska, piesek jest w tej chwili zdrowy jakiś czas temu zachorował na koci tyfus ale teraz jest ok sama z nim osobiście jechałam do szpitala dla zwierząt o pierwszej w nocy bo pies nie miał sił się już utrzymać na łapach a właścicielowi było wszystko jedno i chyba jest do tej pory bo pies nadal niema szczepień na kompletnie nic, jak wiecie trzeba mieć trochę pojęcia o tej rasie (sama mam takiego pieska od dwóch lat i wiele musiałam się nauczyć) Roki bo tak ma na imię "mały" jest zaniedbany, karmiony byle czym a kilka dni temu widziałam jak pomieszkiwał w samochodzie (chyba coś zniszczył w domu) jak na moje oko pies się męczy i co gorsza męczy swoich właścicieli. Mieszkanie jest małe, ogólnie dzielnica do niczego (Gdańsk-Orunia) i trochę boję się, że piesek trafi do nie lepszej patologii. Dlatego BłAGAM jak by ktoś coś wiedział, może jest ktoś kto poświęci temu pieskowi tyle czasu ile powinien i zaopiekuje się nim jak należy. Piesek jest maści srebrno szarej, ma dwoje niebieskich oczu i jest cudowny a Pan właściciel chce za niego 80 zł. (jak za darmo) Proszę dzwonić na ten numer792840914 JAK NAJSZYBCIEJ.
 
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2008-09-26, 17:37   

Dostałam informację od asi, że pies już znalazł nowy, przyjazny domek :) Hurra!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14