Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo pilnie potrzebny dom dla znalezionego psa
Autor Wiadomość
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2008-10-24, 17:39   Bardzo pilnie potrzebny dom dla znalezionego psa

Wysłany: Nie Paź 19, 2008 17:55 Znaleziono psa w Łodzi
Rasy: w typie SH i kłapouch
Psy: Jura, Nafi, Nesti


--------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj po powrocie z domu rodzinnego do Łodzi znalazłem psa. Pies w typie husky umaszczenie białe, głowa szeroka silnie zbudowana w typie malamuta. Oczy brązowe. Postura drobna. Pies wychudzony, ma stwierdzone weterynaryjnie obicia grzbietu i zapalenie oskrzeli. Poza tym w całkiem dobrej kondycji. Brak czipa i tatuażu oraz znaków szczególnych. Z charakteru umiarkowanie łagodny - tzn. wykazuje cechy dominacyjne, sam z pewnością nie da się zdominować i podporządkować innemu psu. Łagodny względem ludzi, w miarę posłuszny - rozumie komendę siad. W domu spokojny śpi w kącie jeśli inne suki go nie zaczepiają. Lubi się bawić. Wiek określono na ok 2 max 3 lata. Psa znalazłem na rogu ul. Wodnej i Tuwima w Łodzi. Leżał tam przynajmniej od wczorajszego ranka kiedy to wyjeżdżałem do domu rodzinnego. Podobno w nocy także tam był i spał na chodniku. Dzisiaj rano spał na środku jezdni na ul. Wodnej. Musiał się dość długo włóczyć lub jest bardzo aktywnym psem bo ma silnie zpiłowane pazury. Nie posiadał obroży. Pies jest po badaniu - podano mu środki wzmacniające i antybiotyki.
Pilnie potrzebuje kojca lub domu tymczasowego dla niego. Sam mam trzy suki w domu i pojemność mojego mieszkania wyczerpała się już. Jeszcze nie wiem co z nim zrobię jeśli nie znajdę miejsca żeby go gdzieś umieścić. Prawdopodobnie po skończonym leczeniu zostanie niestety oddany do schroniska (to najgorszy wariant). Psa mogę dotransportować w odległości do 100 km od Łodzi każdego dnia.
Podaję swoje namiary 508 089 559.
Słuchajcie potrzebuje pomocy bo będę zmuszony oddać psiaka do schronu. Nie mam warunków do jego zatrzymania.Pies jest naprawdę łagodny i usłuchany.

--------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcie039i.jpg


Plik ściągnięto 21 raz(y) 101,8 KB

Zdjęcie038i.jpg


Plik ściągnięto 18 raz(y) 101,73 KB

Zdjęcie036i.jpg


Plik ściągnięto 34 raz(y) 66,8 KB
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2008-10-24, 17:43   

Ten temat założył user raku z forum stake-out. Sprawa jest naprawdę pilna - raku nie może dłużej tego psa przytrzymać, psu w tej chwili grozi schronisko. Na obecną chwilę jest już podleczony, chętny do zabaw z innymi psiakami. Bardzo (jak na zaprzęgowca) posłuszny i mało uciążliwy, uwielbia jazdę samochodem i towarzystwo ludzi. Bardzo prosimy o pomoc.
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2008-10-24, 17:45   

Zapomniałabym - kontakty do nas: moje gg: 10019226, raku gg: 4403251. Z tym, że on pojechał do Zabajki na zawody i będzie dopiero w poniedziałek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14