Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruda sunia szuka domu
Autor Wiadomość
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2005-11-03, 00:06   Ruda sunia szuka domu

w okolicach Łodzi jest do adopcji sunia - czekoladowo-biała, dwuletnia, długowłosa.

Niezbyt duza, raczej drobna, ale z zapałem do biegania. Ludzie ja wzięli od gościa, ktory sie jej pozbył po szczeniakach. Pewnie mu nie shcodziły, i zrezygnował z produkcji. Sami mają 11 miesięczną husky, i starego owczarka. Wzeli ją bodaj w wakacje, bo mysleli że raxniej będzie obu suczkom. Raźnie było, ale nowa sunia łazi po betonowych płotach, i po siatce. Wczoraj załawiła 40 i parę kurek w okolicy, a w ciągu ostatnich 10 dni w sumie 57. Działka na ktorej mieszkają jest mała, dostęp do niej jest ze wszystkich stron, sąsiedzi ponoc juz pomstują, i grożą, ze otrują pieska. Pies tylko do adopcji, i to jak najszybszej, sunia podczas ich nieobecności musi przebywac w garażu. Rozmowy nie daja rezultatu, decyzja została podjęta, i sunia musi szukac domu.

Sunie widziałam, bo ludzie pojawili się na naszych treningach, a teraz z nami skontaktowali - kobieta obiecała mi, ze sie wstrzymają i nie bedą jej na razie wydawać, bo liczą na nas.

Sunia jest rzeczywiście bardzo przyjazna, milusia, sympatyczna, lubi psie towarzystwo i ładnie ciągnie. Jest nauczona biegania przy rowerze.
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
Agnieszka 
Administrator


Znak zodiaku: Baran
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 869
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2005-11-03, 21:34   

Dzwonił właśnie do mnie Tadek i mówił, że jest do oddania ruda suczka husky 2 letnia, która podobno coś wcześniej biegała.
Teraz skojarzyłam, że to chyba chodzi o tego samego psiaka :roll: Podaje nr tel. do ludzi, od których mozna się dowiedzieć więcej informacji (32) 270 80 03
_________________
Agnieszka & Paco & Shila & Bona & Zuzia
 
 
 
Runa 

Znak zodiaku: wodnik
Dołączyła: 05 Lis 2004
Posty: 2848
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2005-11-03, 21:40   

przeciez ona jest podobno z Łodzi :?
 
 
 
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2005-11-03, 21:57   

Nie wiem czy to za numer - moze Wiosny? bo ona gdzieś się miała popytać? :shock:

Ta sunia, jest pod Łodzią, i na pewno nie jest to numer do jej właścicieli. Namiary na nich mam ja.
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
Agnieszka 
Administrator


Znak zodiaku: Baran
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 869
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2005-11-03, 21:59   

Nie to nie do Wiosny. Mhm możliwe, że to nr do jego znajomych, od których dowiedział się o tej suczce :roll: Oni podobno znają szczegóły.
_________________
Agnieszka & Paco & Shila & Bona & Zuzia
 
 
 
wiosna 


Znak zodiaku: rak
Dołączyła: 06 Sty 2005
Posty: 1117
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2005-11-04, 09:52   

uff.. no wiec - suczka z Gliwic to inny pies niz suczka z Lodzi !!

jest mylace, bo obie sa rude i 2-letnie..


numer tel, ktory podalas (dzwonilam) jest do pani, ktora sama ma haszczaka, ale drugiego nie chce, i to ona zadzwonila do Tadka..
dala mi nr tel do kolezanki wl;ascicielki psa z pracy - zaraz sie z nia skontaktuje.. tak czy siak - sunia z Lodzi dalej szuka, a sunia z Gliwic - zaraz sie okaze...
_________________
tel: 506935278
gg: 1002834
www.3rd-pole.com
 
 
 
wiosna 


Znak zodiaku: rak
Dołączyła: 06 Sty 2005
Posty: 1117
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2005-11-04, 10:10   

no.. to teraz macie ciekawa historyjke... numer tel od Tadka, ktory podala Aga, doprowadzil mnie do pani Ewy, ktora posredniczyla i pomagala znajomej.. ta jednak podala mi numer do innej pani - pani Magdy, ktora to przez telefon powiedziala mi, ze tylko posredniczy i pomaga, ale moze podac mi jeszxcze inny numer tel, do pani, ktora wie wiecej... no i nmi dyktuje: 506935278... a ja patrze na ten numer i patrze.. i patrze - cholera - moj!!
... i mowie jej "ale prosze pani, to jest moj numer telefonu !! co tu jest cholerka grane ??!! a ona, po chwili ciszy "jezu wiosenko...!"

no i co sie okazalo.. to dziwczyna, ktora znajomy dorwal, zeby przetrzymala suke przez jakis czas az jej znajdziemy nowy dom, jesli taka bedzie potrzeba... (Ewaka, jest to potrzebne...?)..
ona dala znac jakims znajomym, znajomi znajomym, wiesc doszla do Tadka, on powiedzial znajomym - czyli nam..

wiec - nie ma zadnej rudej suki w Gliwicach, chodzi o ta z Lodzi, ale ze przeszlo to przez 10 telefonow, kazdy cos poprzekrecal...


tak czy siak - ruda z Lodzi dalej szuka...
_________________
tel: 506935278
gg: 1002834
www.3rd-pole.com
 
 
 
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2005-11-04, 11:46   

Oj, Wiosna, alez ty masz SIEĆ :mrgreen:

Chyba na razie tymczasowy dom nie jest potrzebny, i wolałabym, żeby poszła od razu do nowego domu, niż gdzieś "na razie", juz i tak przechodzi z rąk do rąk. Ale na razie odpowiednich chętnych brak...

Gdyby nagle zaistniała taka potrzeba, to natychmiast dam ci znać. Z resztą prawdopodobnie nie bedzie mnie w domu od jutra do wtorku, wiec wyslę tobie namiary na tych ludzi, zebys ew. gdyby przez ten czas ktoś się znalazł - to mogła z nimi skontaktowac, ok?
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
ReiMar 


Znak zodiaku: Dual
Dołączyła: 18 Lis 2004
Posty: 1577
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-04, 11:58   

wiosna napisał/a:
no.. to teraz macie ciekawa historyjke... numer tel od Tadka, ktory podala Aga, doprowadzil mnie do pani Ewy, ktora posredniczyla i pomagala znajomej.. ta jednak podala mi numer do innej pani - pani Magdy, ktora to przez telefon powiedziala mi, ze tylko posredniczy i pomaga, ale moze podac mi jeszxcze inny numer tel, do pani, ktora wie wiecej... no i nmi dyktuje: 506935278... a ja patrze na ten numer i patrze.. i patrze - cholera - moj!!

jak w brazylijskiej telenoweli ?;-( :lol:
a swoja droga, to dochodze ostatnio do wniosku, ze jak sie hodowcy nie opamietaja, to bedzie tragedia :( coraz wiecej psow do adopcji, coraz mniej chetnych, a posrod tych co sie zglaszaja, to glownie dzieciaki albo mlodziez zachwycona wygladem rasy i lagodnoscia albo chce zaadoptowac bo to teraz ponoc modne ?;-(
_________________
Pozdrawiaja Asia, Reina i Laredo :)
www.siberianhusky.w.pl
 
 
 
wiosna 


Znak zodiaku: rak
Dołączyła: 06 Sty 2005
Posty: 1117
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2005-11-04, 12:11   

Ewa, daj namiary daj... postaram sie przez weekend pogadac dokladnie z kim trzeba, znajdziemy.. !

a przerazona to ja tez jestem... :roll:
_________________
tel: 506935278
gg: 1002834
www.3rd-pole.com
 
 
 
wera 


Znak zodiaku: Bliźnięta
Dołączyła: 13 Lis 2004
Posty: 3409
Skąd: Gryfino
Wysłany: 2005-11-05, 00:52   

ReiMar napisał/a:

a swoja droga, to dochodze ostatnio do wniosku, ze jak sie hodowcy nie opamietaja, to bedzie tragedia :( coraz wiecej psow do adopcji, coraz mniej chetnych, a posrod tych co sie zglaszaja, to glownie dzieciaki albo mlodziez zachwycona wygladem rasy i lagodnoscia albo chce zaadoptowac bo to teraz ponoc modne ?;-(

tragedia to juz jest, a będzie się powiększac :rifle: Ale od dłuzszego juz czasu obserwuje również pozytywne zmiany, a mianowicie coraz więcej ludzi najpierw pyta czy aby napewno taki pies to jest dla niego odpowiedni, a dopiero jak się okaże, że tak, to interesują sie adopcją :wporzo:
_________________
Gość zapraszam na nowe forum

Marzy Ci się syberian, albo malamut??? to obejrzyj i poczytaj...
 
 
 
wiosna 


Znak zodiaku: rak
Dołączyła: 06 Sty 2005
Posty: 1117
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2005-11-05, 10:34   

adopcja to tak, ale jak szczaniaki kupuja to dalej nie mysla... ;(
_________________
tel: 506935278
gg: 1002834
www.3rd-pole.com
 
 
 
wera 


Znak zodiaku: Bliźnięta
Dołączyła: 13 Lis 2004
Posty: 3409
Skąd: Gryfino
Wysłany: 2005-11-05, 11:28   

wiosna napisał/a:
adopcja to tak, ale jak szczaniaki kupuja to dalej nie mysla... ;(

a pisza też do mnie tacy, którzy chca kupić szczeniola :wink:
_________________
Gość zapraszam na nowe forum

Marzy Ci się syberian, albo malamut??? to obejrzyj i poczytaj...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13