Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Na ulicy Kolumny(Łódz-Wiskitno) zginął pies Akita
Autor Wiadomość
Pirzok 

Znak zodiaku: strzelec
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 118
Skąd: prawie Świętokrzyskie
Wysłany: 2005-12-09, 17:23   Na ulicy Kolumny(Łódz-Wiskitno) zginął pies Akita

Tak jak w temacie kilka dni temu z podwórka uciekł pies Akita o imieniu Sony.Cecha charakterystyczna oklapnięte uszy,kolor piaskowo -rudy.
Podobny pies był widziany w okolicach Andrzejowa(k.Łodzi).Pies posiada tatuaż.Kontakt do właścicieli 661 921 188.
 
 
TAJRAGA 


Znak zodiaku: pstrąg this time
Dołączyła: 04 Lis 2004
Posty: 3836
Skąd: Katowice&Istanbul :)
Wysłany: 2005-12-09, 19:17   

uff..zaginal a nie zginal... juz sie balam

mam nadz ze sie znajdzie!
_________________
"I can think of nothing more wonderful than being a photographer because it's just you, this little box and the world and it's up to you to arrange that world in a rectangle...What better thing could you be doing?"
P. J. GRIFFITHS
 
 
ZaHoryzontem 


Znak zodiaku: Husky
Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 7007
Skąd: Łódź, P.C.
Wysłany: 2005-12-09, 19:34   

Julka, ten pies od kilku miesięcy chodził sobie luzem, o róznych porach go widywałem tak z pół przystanku w strone Wiskitna ode mnie... W nocy czaeto była zadym aprzy siatce jak sobie hasał..
Chyba że to inny, bardzo podobny pies... Masz fotki?
_________________
Jestem tutaj
 
 
 
Pirzok 

Znak zodiaku: strzelec
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 118
Skąd: prawie Świętokrzyskie
Wysłany: 2005-12-11, 18:59   

Fotek nie mam ,bo ja osobiście nie znam tych ludzi,dalam im namiary na Ewakę.A na Kolumny są dwa psy ,ten koło Ciebie faktycznie częso biega luzem,ale to inny pies.Tamten,który zaginął miał oklapnięte uszy!!!!
 
 
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2005-12-11, 19:30   

Pies jest juz na BS. Fotek nie ma, tzn. własciciel przesłal mi fotkę, ale było to zdjęcie psa jaiegos innego, z internetu, ktory był do niego podobny. Ale ze zrozumiałch względów, nie wstawiłam tej fotki.

Pies z ul. Kolumny ma pieć lat. jest rudozłoty z białym. Był sygnał z Andrzejowa (na 99% taki pies), ale szukanie niewiele pomogło. Cechą charakterystyczną jak na tą rasę są oklapnięte uszy. Sony ma kłopoty z uchem, wymaga leczenia. Pies ma tatuaż.

Pytałam o te uszy, Z uszami to jest tak, że akitom powinny sterczeć tako do "góroprzodu", a Sonemu klapią . Prawe bardziej. I z tym uchem ma właśnie problemy chorobowe.
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2005-12-11, 19:36   

NIE WIEM DLACZEGO NIE MOGĘ EDYTOWAĆ WŁASNEGO POSTU???? znikneła mi ta opcja??? ?;-(

OCZYWISCIE WKRADŁ SIĘ BŁĄD W TEKST WPLOTŁAM CZĘŚĆ LISTU OD WŁAŚCICIELA.

POWINNO BYC TAK:

Pies jest juz na BS. Fotek nie ma, tzn. własciciel przesłal mi fotkę, ale było to zdjęcie psa jaiegos innego, z internetu, ktory był do niego podobny. Ale ze zrozumiałch względów, nie wstawiłam tej fotki.

Pies z ul. Kolumny ma pieć lat. jest rudozłoty z białym. Był sygnał z Andrzejowa (na 99% taki pies), ale szukanie niewiele pomogło. Pies ma tatuaż.

Pytałam o te uszy, Z uszami to jest tak, że akitom powinny sterczeć tako do "góroprzodu", a Sonemu klapią. Prawe bardziej. I z tym uchem ma właśnie problemy chorobowe.
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13