Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
HUSKY - schronisko w Krakowie
Autor Wiadomość
Jura 


Znak zodiaku: byk
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 643
Skąd: Łąkociny/Ostrów Wlkp
Wysłany: 2006-03-25, 23:16   HUSKY - schronisko w Krakowie

Info znalazłam na DGM.

Max trafił do schroniska w Krakowie w styczniu. Został zabrany przez chłopaka który twierdził, że zna się na rasie i będzie się psem dobrze opiekował. W lutym chłopak napisał na DGM, że nie wie co będzie z psem bo prawie ugryzł jego siostrę i, że najprawdopodobniej odda go do schroniska. Potem jednak zmienił zdanie bo stwierdził, że psa kocha i go nie odda. Później pisał, że pies jest już spokojniejszy. Wstawiał fotki psiaka itp. No i nagle ostatnio trafił do schroniska w Krakowie trafił Husky i okazało się, że to właśnie Max. Chłopak nie powiadomił nikogo z DGM, że chce oddać psa tylko poprostu zaprowadził go do schronu. W schronisku powiedział, że rzucił mu się do gardła, ale narazie nie wiadomo na ile w tym prawdy bo chłopak sie nie odezwał. Podobno dogomaniacy przytulali sie do psa głaskali i pies był spokojny. Może przy odpowiednim prowadzeniu pies byłby inny.





Cała Historię Maxa możecie przeczytać tutaj:
http://www.dogomania.pl/f...ead.php?t=21231
_________________
"Gdyby zwierzęta miały Boga ich diabłem byłby człowiek"
 
 
 
koza 


Dołączyła: 25 Sty 2006
Posty: 384
Skąd: szczecin
Wysłany: 2006-03-26, 11:06   

przeczytałam cały topic na dogomani i aż ręce opadają :? teraz to już was chyba rozumiem czemu czasami może zbyt żywiołowo :wink: podchodzicie do osób,które chcą haszczaka kupić,przygarnąc...aż mnie krew zalewa :rifle:
_________________

 
 
Lunatic 


Znak zodiaku: baran
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 55
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-03-26, 11:57   

Ciężko ocenić, tak naprawdę... Myślę, że nie ma co wydawać opinii, bo żadne z nas nie miało tego psa w domu. A w obcym miejscu (schron) pies nie pokaże przecież "rogów"! ;) Jasne że chłopak mógł popełniać błedy, ale może psiak (choć przepiękny) jest akurat wyjątkowo trudnym przypadkiem? I trudno się dziwić, że Adam spanikował - po takim ataku...

Ale szkoda mi tego Maxa. Tak czy inaczej, teraz musiałby już trafić w bardzo fachowe i cierpliwe ręce.

I właśnie po raz kolejny do mnie dotarło, jaką jestem szczęściarą - agresja Luny (w skali 1-10): 0 :lol:
 
 
 
ewaka 


Znak zodiaku: Żmija
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 975
Skąd: Stąd? Ależ skąd!
Wysłany: 2006-04-15, 17:50   

pies jest znowu w schronie..... :roll:
_________________
Życie jest jak psi zaprzęg. Jeżeli nie jesteś na przedzie - widok nigdy się nie zmienia... [Lewis Grizzard]
www.husky.info.pl
www.wataha.info.pl
www.hokkaido.info.pl

 
 
 
koza 


Dołączyła: 25 Sty 2006
Posty: 384
Skąd: szczecin
Wysłany: 2006-04-15, 18:34   

Ewa,ten Danen z BS to jest Max :?:
_________________

 
 
Jura 


Znak zodiaku: byk
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 643
Skąd: Łąkociny/Ostrów Wlkp
Wysłany: 2006-04-15, 20:23   

Czy Max jest nadal w schronie tego nie wiem, ale myślę, że jest bo każdy kto dzwoni i pyta się o haszczaka jest informowany że jest pies ale na obserwacji z powodu agresji.
_________________
"Gdyby zwierzęta miały Boga ich diabłem byłby człowiek"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12