Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam cztery syberian husky ( szczęnięta)
Autor Wiadomość
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-25, 22:01   Sprzedam cztery syberian husky ( szczęnięta)

Witam

Sprzedam cztery Syberian husky do odbioru 10 Stycznia. Pieskie są bez rodowodu Matka z rodowodem biegająca w zaprzęgu, ojeciec bez rodowodu. Cena piesków 500zł szukam dobrych ludzi którzy będą potrafili zająć się tą wspaniała rasą numer kontaktowy 512-336-991
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-26, 01:17   

Cena oczywiście dotyczy sztuki
 
 
drabster 


Znak zodiaku: Lew
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 183
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-26, 14:41   

cena jak za szczeniaka naprawdę wysoka skoro można juz kupić psa za 700zł z Rodowodem
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-26, 22:04   

Psa z rodowodem za 700zł to chyba z hodowli noname :D ja swoją suczkę kupiłem za 2000zł i to był pies po chempionach ( eskimoski domek) zreszta sama zdobyła vicemistrzostwo polski w klasie 6 psów w 2005r
 
 
Vorevol 


Znak zodiaku: WILKOŁAK
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 249
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2006-12-26, 22:14   

Kolego sympatyczny.... Nie sprzedajesz SH tylko psy w typie SH.... Niestety psa bez rodowodu nie mozna nazwac rasowym chocby nie wiadomo kim byli jego rodzice....
RASOWY = RODOWODOWY :monster:
_________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil ; for.... I'm the worst bastard there!!!
 
 
Adrian 


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 164
Skąd: okolice Szczecinka
Wysłany: 2006-12-26, 23:04   

Kupiłes suczke za taka kase :aq1: , a zabraklo ci ambicji zeby poszukac dla niej ciekawego psa z papierami i teraz liczysz na szybka i latwa kase - szkoda gadac.
Po co ci wiec byla suczka z rodowodem i to za takie pieniadze - nie kumam tego ?
_________________
AdrianY
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 00:00   

Suczka była heh jest mi potrzebna bo uczesticzy w zawodach! Psa nie szukalem z prostej przyczyny ze nie zalezalo mi na papierkach. Ojciec jest sliczny i jest to pies znajomych nie zalezalo mi na trzepaniu kasy ze szczeniakow. Zalezy mi na dobrych ludziach ktorzy potrafia sie zajac tymi szczeniaczkami a jak komus zalezy to zaplaci 500zł przynajmniej sie zastanowi zanim go kupi i pozniej nie wyrzucic na smietnik.
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 00:02   

A po drugie cena nie jest az tak wysoka powiedzialbym przecietna. Chyba ze ktos "produkuje te psy" a nie wklada w zajecie sie nimi serca, opiekuje jak tylko moze i stara się zrobić im najlepsze warunki jakie mogą tylko mieć!
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 00:08   

Adrian napisał/a:
Kupiłes suczke za taka kase :aq1: , a zabraklo ci ambicji zeby poszukac dla niej ciekawego psa z papierami i teraz liczysz na szybka i latwa kase - szkoda gadac.
Po co ci wiec byla suczka z rodowodem i to za takie pieniadze - nie kumam tego ?


Heh szkoda gadać szybka i łatwa kasa czy Ty wiez co to znaczy opieka na 6 malutkimi SH zdecydowanie chyba nie moje mieszkanie musi byc 3 razy dzienie zmywana, pieska trzeba poswiecac bardzo duzo uwagi bo jak to szczeniaki lubia wszystko grysac a po drugie te psy potrzebuja milosci!! NIe rozumiem wogole takich ludzi widac ze nalezysz do tego pokroju ludzi którzy swoje szczeniaki trzymaja w oborze i zagladaja do nich raz na tydzien albo przynajmniej myslisz ze wiekszosc ludzi tak robi
 
 
Damian 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1013
Skąd: jest taka wieś ...
Wysłany: 2006-12-27, 09:45   

wirus2006 napisał/a:


Heh szkoda gadać szybka i łatwa kasa czy Ty wiez co to znaczy opieka na 6 malutkimi SH zdecydowanie chyba nie moje mieszkanie musi byc 3 razy dzienie zmywana, pieska trzeba poswiecac bardzo duzo uwagi bo jak to szczeniaki lubia wszystko grysac a po drugie te psy potrzebuja milosci!! NIe rozumiem wogole takich ludzi widac ze nalezysz do tego pokroju ludzi którzy swoje szczeniaki trzymaja w oborze i zagladaja do nich raz na tydzien albo przynajmniej myslisz ze wiekszosc ludzi tak robi


Na przyszlosc proponuje nie wysnuwac podobnych opinii, nie bedac w temacie ... hi hi hi !

A co do szczeniaków z papierami z hodowli "No name" - podzwon, popytaj, wyslij jakies maile, moze znajdziesz hodowle "z name" ktore w "miare tanio sprzedaja szczeniaki". To ze dales za swoja suke 2 kola to nic nie znaczy (przynajmniej dla mnie).
 
 
 
drabster 


Znak zodiaku: Lew
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 183
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-27, 10:38   

Ja mam suke która ma papiery suki hodowlanej mam też reproduktora oboje są po najlepszych psach w Polsce i nie bedę ich rozmnażał bo takie mam widzi misie.A tłumaczenie się ile to roboty przy nich jak sa małe i że cena taka a nie inna Po prostu śmiechu warte.
 
 
 
Adrian 


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 164
Skąd: okolice Szczecinka
Wysłany: 2006-12-27, 11:12   

wirus2006 napisał/a:
Suczka była heh jest mi potrzebna bo uczesticzy w zawodach! Psa nie szukalem z prostej przyczyny ze nie zalezalo mi na papierkach .

Jesli uczestniczysz w zawodach ty czy twoje psy to wiesz, ze ten papier jest przydatny.

wirus2006 napisał/a:
Ojciec jest sliczny i jest to pies znajomych nie zalezalo mi na trzepaniu kasy ze szczeniakow.

To po co te szczeniaki dla twojej przyjemnosci....
wirus2006 napisał/a:
Ty wiez co to znaczy opieka na 6 malutkimi SH zdecydowanie chyba nie moje mieszkanie musi byc 3 razy dzienie zmywana, pieska trzeba poswiecac bardzo duzo uwagi bo jak to szczeniaki lubia wszystko grysac a po drugie te psy potrzebuja milosci!! .

...bo z tego co piszesz to straszne utrapienie...

wirus2006 napisał/a:
Zalezy mi na dobrych ludziach ktorzy potrafia sie zajac tymi szczeniaczkami .

To rozdaj je za darmo...
wirus2006 napisał/a:
a jak komus zalezy to zaplaci 500zł przynajmniej sie zastanowi zanim go kupi i pozniej nie wyrzucic na smietnik..

No tak... tylko jesli dla kogos taki maly rozrabiak bedzie koszmarem w domu to go i tak wyrzuci albo odda byle komu.

wirus2006 napisał/a:
A po drugie cena nie jest az tak wysoka powiedzialbym przecietna. Chyba ze ktos "produkuje te psy" a nie wklada w zajecie sie nimi serca, opiekuje jak tylko moze i stara się zrobić im najlepsze warunki jakie mogą tylko mieć!.

Powiem tak, dla mnie ta cena jest strasznie niska i to jest posrednia przyczyna tej tragedii jak spotkala obecnie ta rase.
Ja "podziwiam" takich jak ty, dokladacie do wychowania szczeniat aby uszczesliwic innych...
Te najlepsze warunki o ktorych piszesz kosztuja o wiele wiecej i nie ma tu znaczenia czy sa to psy z papierami czy bez.
Wracajac do rzeczywistosci, to cena za bezpapierowe szczeniaki dosc wysoka.
drabster napisał/a:
cena jak za szczeniaka naprawdę wysoka skoro można juz kupić psa za 700zł z Rodowodem

Ale to z hodowli Noname...:)
Sa portale, gdzie opowiedzialne osoby moga otrzymac mlodego haszczaka, czasami z papierami za przyslowiowego grosza :)

wirus2006 napisał/a:
NIe rozumiem wogole takich ludzi widac ze nalezysz do tego pokroju ludzi którzy swoje szczeniaki trzymaja w oborze i zagladaja do nich raz na tydzien albo przynajmniej myslisz ze wiekszosc ludzi tak robi .

No to sie po mnie pojechales, jestem rozszyfrowany :przebacz:
wirus2006 napisał/a:
albo przynajmniej myslisz ze wiekszosc ludzi tak robi.

Szukaj w sieci...allegro i inne aukcyjne,a sie przekonasz ze przewaznie tak jest, potem wszystkie te biedactwa trafiaja na ulice a te ktore maja wiecej "szczescia" do schroniska czy BS.
_________________
AdrianY
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 13:31   

drabster napisał/a:
Ja mam suke która ma papiery suki hodowlanej mam też reproduktora oboje są po najlepszych psach w Polsce i nie bedę ich rozmnażał bo takie mam widzi misie.A tłumaczenie się ile to roboty przy nich jak sa małe i że cena taka a nie inna Po prostu śmiechu warte.


heh to znaczy po jakich psach. Podaj nazwe hodowli o imiona psów bo jakos w to watpie chyba ze mowisz o wystawowych psach bo te najlepsze w polsce sa mi dosc dobrze znane jesli chodzi o zapszeg
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 13:34   

Wogóle nie powiem po co prowadzimy ta bezsensowna dyskusje. Sprzedaje swoje szczeniaczki jak nie jestes nimi zainteresowany poprostu nie pisz. Jak ktos bylby z trojmiasta to i tak bedzie wola kupic psa za 500zł niz jechac np do poznania i kupic go za 350-400 bo mu waha sie nie zwroci albo wyjdziena to samo
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 13:35   

powiem = nie wiem*
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2006-12-27, 14:01   

Proponuję JUŻ dac panu wirusowi tego należnego bana albo przynajmniej usunąc ten temat. Jeśli się nie mylę, to właśnie z takimi prawdziwymi pseudohodowcami walczymy. To, co wypisuje, jest nielogiczne i nie trzyma się z przeproszeniem kupy, a jeszcze ma tendencje do obrażania innych.
 
 
G:) 


Znak zodiaku: najfajniejszy
Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 2328
Skąd: z Dziewczej Góry
Wysłany: 2006-12-27, 14:07   

:) powiem tak do sportu kupownie SH psa bez rodowodu to spra pomyłka bo przyjdzie mu się ścigać z grejami i alaskanami, jak Pan wiruss naprodukował ju szczeniąt to powinien najpierw pomyśleć a potem robić, chciałbym sie mylić ale wątpie że te psiaki trafią do zaprzęgów.
Forum to niebardzo miejsce na handelek szczeniakami i też jestem za usunięciem tego tematu tym bardziej że pojawił się 2 razy.
_________________
Twoja wyprawa może trwać wieczność
i ciągle pozostanie wiele do odkrycia

odkryj swoje miejsce
 
 
 
drabster 


Znak zodiaku: Lew
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 183
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-27, 14:31   

Też prosze o usunięcie
 
 
 
Vorevol 


Znak zodiaku: WILKOŁAK
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 249
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2006-12-27, 14:56   

Popieram Olge R, G; Drabstera. Adriana....
To typowe ogloszenie pseudohodowlane z ktorymi walczymy.... Prosze o usuniecie tematu, a i nad "banikiem" moznaby sie zastanowic.... :monster:
_________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil ; for.... I'm the worst bastard there!!!
 
 
Traczer 


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 98
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-12-27, 15:12   

hehe. koles kupil suke po po mojej liderce bialej lilu z hodowli "psy traczera" (tylko dwa mioty) z papierami klubu psa rasowego poniewaz nigdy nie byla wystawiana itp,, sprzedalem mu ja za 1000 a nie za 2000 jak pisze. biegala w zeszlym sezonie w moim zaprzegu w klasie B1 i w A i faktycznie zrobila wicemistrza Polski ze mna.Ta suczka jest z dobrej linii, warunki do biegania ma b.dobre, dluga, wysoka, szczupla, u mnie biegala jako speed dog.w Tym sezonie juz nie biega ze mna i smiem podejrzewac ze juz nigdy z nikim biegac nie bedzie, obecnie tez nie biega.
Niestety problem w tym ze zostala pokryta psem troche zblizonym do huskiego, krotki, gruby, dluga siersc, bez rodowodu, generalnie porazka- szansa 50% ze psy odziedzicza geny po matce.
ps.rodowody klubu psa rasowego zjednoczonego w ACE sa chonorowane w ESDRA , IFSS,a w Polsce jeszcze nie, ale mysle ze uda sie to niebawem zmienic.
_________________

 
 
Traczer 


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 98
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-12-27, 15:15   

a dlaczego koles robi miot z ta suka???nie mam pojecia, napewno nie jest maszerem i jego trzeba sie zapytac po co robi krzywde kolejnym huskim ktore trafia pewnie gdzies na kanape.
_________________

 
 
maika 


Znak zodiaku: kozioł
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 58
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2006-12-27, 18:15   

Wirus2006 :
Czy to jest ojciec szczeniąt ?
http://www.gray.pupile.com/
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 20:58   

Moze ktos mi wytlumaczyc co dla was oznacza pseudohodowca ;/ ja wogole nie uwazam sie za hodowce dopuscilem suke tylko i wylacznie z tego powodu ze ponoc raz powinna sie oszczenic i bylo to robione dla jej dobra. ( Mam nadzieje ze ta informacja nie jest bledna) co do P. Traczera to z tego co wiem sprzedawales te psy po 1500-2000zł a to ze ja kupilem ja za 1000zł to tylko dlatego ze bylismy znajomymi i opusciles mi cene. Przepraszam jesli kogos wczesniej obrazilem ale zostalem bezpodstawnie zaatakowany przez niektorych z was. Ja poprostu chce aby te szczeniaczki trafily w dobre rece. Nie sa to przeciez psy tylko do zaprzegu mozna tez z nimi jezdzic na rowerze kilka razy w tygodniu i takze sie wybiegaja. Ponownie do P. Traczera obydwoje wiemy dlaczego moja suczka juz nie biega i na pewno nie jest to moja winna. Pozdrawiam
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 21:00   

maika napisał/a:
Wirus2006 :
Czy to jest ojciec szczeniąt ?
http://www.gray.pupile.com/


Owszem to jest ojciec szczeniaczkow.
 
 
Damian 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1013
Skąd: jest taka wieś ...
Wysłany: 2006-12-27, 21:20   

wirus2006 napisał/a:
Moze ktos mi wytlumaczyc co dla was oznacza pseudohodowca ;/ ja wogole nie uwazam sie za hodowce dopuscilem suke tylko i wylacznie z tego powodu ze ponoc raz powinna sie oszczenic i bylo to robione dla jej dobra. ( Mam nadzieje ze ta informacja nie jest bledna)

(...)

Ja poprostu chce aby te szczeniaczki trafily w dobre rece. Nie sa to przeciez psy tylko do zaprzegu mozna tez z nimi jezdzic na rowerze kilka razy w tygodniu i takze sie wybiegaja.


chłopie PROSZE CIE nic już nie mów ... :aa2:


Kuźwa ! pierwszy raz w życiu jestem za banem ! :tone:
 
 
 
Vorevol 


Znak zodiaku: WILKOŁAK
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 249
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2006-12-27, 21:54   

wirus2006 napisał/a:
a wogole nie uwazam sie za hodowce dopuscilem suke tylko i wylacznie z tego powodu ze ponoc raz powinna sie oszczenic i bylo to robione dla jej dobra.


Jesli Twoja suczka ma szczeniaki to wlasnier stales sie hodowca, czy tego chcesz czy nie, a MIT o koniecznosci posiadania przez suke choc raz szczeniakow obalany byl juz kilkukrotnie.
_________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil ; for.... I'm the worst bastard there!!!
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 22:08   

Zamiast gadać o jakims banie moglibyscie sprobowac mi jakos pomoc moze cos wytlumaczyc a nie nawijac ban ban i ban nic zlego nie robie tylko staram sie znalesc kupców na moje szczeniaczki nikogo nie prosilem o wypowiadanie sie w tym temacie bylo to poprostu ogloszenie i z tego co widze nikt nie zadawal pytan dotyczacych szczeniakow tylko dawaliscie niepotrzebne komentarze do ogłoszenia a gdzies jest taniej a bez papierow to nie rasowy ( akurat to jest prawda) ale nikt was o to nie prosil sami wdaliscie sie w bezsensowna dyskusje ktora do niczego nie prowadzi. Na ogloszenie odpowiadaja ci ludzi ktorzy sa zainteresowani "przedmiotem"( jak widac słowo jest w "" wiec bez głupich komentarzy prosze okreslam sie do wszystkich ogłoszen) sprzedazy oddania etc.
 
 
Traczer 


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 98
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-12-27, 22:13   

Moja prywatna decyzja ze nie chce juz z ta suka trenowac. A to twoja wina ze twoj pies nie biega. To twoj pies, wiec wez sie do roboty.Bikejoring, canicross, klasa D, jest wiele mozliwosci.
_________________

 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 22:32   

Igor daj spokoj nie widziales szczeniakow wszystko maja po Zeyko - Lilu ( napewno nic po "Rocky-m"?) wez sie juz lepiej nie wypowiadaj!
 
 
Traczer 


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 98
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-12-27, 22:43   

dajcie mu tego bana

1. k...!!!!!!!!!! nikomu nie sprzedalem psa za 1500 lub 2000 , wszystkim za 1000~!, wiec nie kłam
2.wiec maja szczescie ze sa podobne do matki....ale to i tak zal tylek sciska ze psy beda zmarnowane
_________________

 
 
Adrian 


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 164
Skąd: okolice Szczecinka
Wysłany: 2006-12-27, 22:46   

wirus2006 napisał/a:
Zamiast gadać o jakims banie moglibyscie sprobowac mi jakos pomoc moze cos wytlumaczyc .

Szkoda ze z ta prosba nie zglosiles sie tu zanim wpadles na pomysl krycia suczki dla "zdrowia".

P.S.
Kiedys na tym forum ogloszenie o sprzedazy szczeniat bylo by natychmiast usuniete, ale teraz najwyrazniej zmienil sie regulamin :(
_________________
AdrianY
 
 
 
Traczer 


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 98
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-12-27, 22:46   

wywalcie go, bo nie życze sobie aby ktos kto tylko dawał mi psa do trenowania, a nie ma pojecia o mushingu, wycieral sobie morde moimi psami i moimi sukcesami
_________________

 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 22:51   

Prostuje mowiłes ze szczeniaki sa warte 1500-2000zł a ze sprzedajesz tylko swoim to sprzedajesz po 1000zł.

Skonczymy ta nieprzyjemna kłótnię bo do niczego to nie prowadzi
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 22:53   

W klasie juniorów miałem wiele pierwszych miejsc oczywiscie wtedy kiedy udało mi się pojechać z moim "trenerem" na zawody i proszę przeproś mnie bo zaczne wywlekac róźne mało przyjemne rzeczy
 
 
G:) 


Znak zodiaku: najfajniejszy
Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 2328
Skąd: z Dziewczej Góry
Wysłany: 2006-12-27, 22:58   

a Admin chyba śpiiii:P
tak jak myślałem ---- admin do ........., czy ktoś wogóle czówa nad tym forum??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
_________________
Twoja wyprawa może trwać wieczność
i ciągle pozostanie wiele do odkrycia

odkryj swoje miejsce
 
 
 
Traczer 


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 98
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-12-27, 23:09   

nie doczekanie twoje dzieciaku.przeraza mnie tylko fakt ze brat,tatus albo mamusia pisza za ciebie te postu, bo nie sadze ze 13 latek używa takiego jezyka.
to ty moglbys mnie przeprosic i podziekowac za godziny, czas, sprzet i psy poswiecone tobie, twoim treningom i edukacji, wychowania.
nikt od ciebie tu psa nie kupi, idz na rynek, wiec zakoncz temat i zjezdzaj.

Przepraszam uzytkownikow forum ze rozwijam watek osobisty, ale musialem sprostowac pare infromacji:).
_________________

 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 23:13   

Sam sposób prowadzenie rozmowy z 14 latkiem "dobrze" świadczy o Tobie.

Pozdrówka przejedz sie do Sobieszewa ( wiesz co mam na mysli)
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 23:16   

Za to co od Ciebie otrzymałem moi rodzice słono płacili!
 
 
Traczer 


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 98
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-12-27, 23:26   

Ladnie to tak podszywac sie pod swoje dziecko i klamac???ani zlotowki za zaden trening i nigdy nie chcialem kasy za treningi, czasem laskawie dostawalem pare zloty dopaliwa na treningi.
"kto ma dobre serce ten ma twarda dupe"

koniec tematu- chora rodzinka, dajcie im bana!nie chce miec z nimi nic wspolnego koncze temat.
_________________

 
 
Vorevol 


Znak zodiaku: WILKOŁAK
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 249
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2006-12-27, 23:26   

wirus2006 napisał/a:
Zamiast gadać o jakims banie moglibyscie sprobowac mi jakos pomoc moze cos wytlumaczyc a nie nawijac ban ban i ban nic zlego nie robie tylko staram sie znalesc kupców na moje szczeniaczki nikogo nie prosilem o wypowiadanie sie w tym temacie bylo to poprostu ogloszenie i z tego co widze nikt nie zadawal pytan dotyczacych szczeniakow tylko dawaliscie niepotrzebne komentarze do ogłoszenia a gdzies jest taniej a bez papierow to nie rasowy ( akurat to jest prawda) ale nikt was o to nie prosil sami wdaliscie sie w bezsensowna dyskusje ktora do niczego nie prowadzi. Na ogloszenie odpowiadaja ci ludzi ktorzy sa zainteresowani "przedmiotem"( jak widac słowo jest w "" wiec bez głupich komentarzy prosze okreslam sie do wszystkich ogłoszen) sprzedazy oddania etc.


Tego typu ogloszenia sa tu TĘPIONE... A dyskusja nie jest bezsensowna . Tego ogloszenia po prostu nie powinno tu byc, bo na tym forum pseudohodowcy NIE MAJA PRAWA handlowac szczeniakami!!!!
_________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil ; for.... I'm the worst bastard there!!!
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 23:31   

Igor szkoda ze nie masz wyrzutów sumienia i ze klamiesz ludzi.
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 23:32   

Dobranoc snij o swojej uczciwosci.
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-27, 23:34   

Vervol co oznacza dla Ciebie pseudohodowca ja chce znalesc dobrych ludzi ktorzy potrafia zajac sie szczeniaczkami to ze nie maja papierka to oznacza ze nie zasluguja na milosc i dom??? Z Twojego punktu widzenia mozna to wywnioskowac> Ja za to uważam że te pieski jak i każde inne zasługują na dom i dobre warunki oraz na milosc.

Szkoda ze Ty tylko cenisz pieski z papierkiem

Pozdrawiam
 
 
G:) 


Znak zodiaku: najfajniejszy
Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 2328
Skąd: z Dziewczej Góry
Wysłany: 2006-12-27, 23:36   

hmmm wirus troszke pokoryy bo bez igora to byś nawet nie wiedział gdzie pies ma dupe a gdzie pysk, pozatymm admin pokpił sprawe że pozwolił na dalszą pyskówkę w tym temacie.
_________________
Twoja wyprawa może trwać wieczność
i ciągle pozostanie wiele do odkrycia

odkryj swoje miejsce
 
 
 
G:) 


Znak zodiaku: najfajniejszy
Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 2328
Skąd: z Dziewczej Góry
Wysłany: 2006-12-27, 23:40   

papier a miłoś to dwie różne sprawy ale jak piszesz że za kundle chcesz kaseee to co to jest jak nie chandelek?

a ładne słowaaa to wieszzz .... łatwo przychodzą
_________________
Twoja wyprawa może trwać wieczność
i ciągle pozostanie wiele do odkrycia

odkryj swoje miejsce
 
 
 
Vorevol 


Znak zodiaku: WILKOŁAK
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 249
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2006-12-27, 23:55   

Pseudohodowca to czlowiek, ktory nie majac pojecia o hodowli pozwala swojej suce zajsc w ciaze, z psem bez udokumentowanej przeszlosci, a za szczenieki jeszcze pieniedzy zada.... Czyli jednym slowem.... TY!!!

Zaznaczam, ze wcale nie chodzi mi o "papierek" bo np hodowcy greysterow ich nie maja.... ale o rozmanazanie psow w konkretnym celu.... A jaki jest cel urodzenia tych szczeniaków??? Miales kaprycho i pozwoliles pokryc swoja suke pierwszym lepszym psem , ktory sie nawinał... Wiec to Twoj problem i nas do niego nie mieszaj. NIE JESTES TU MILE WIDZIANY.
_________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil ; for.... I'm the worst bastard there!!!
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2006-12-28, 00:14   

Brawo, wielce asertywny wirusie!!! :monster:
Może przed zamieszczeniem ogłoszenia z chęcią zysku powinieneś był chociaż trochę poczytac to forum?
Dowiedziałbyś się, co to znaczy "pseudohodowca", dlaczego ich tępimy, dlaczego popieramy słowa "Rasowy=rodowodowy" (mówi to właścicielka trzech nierodowodowych psów w typie husky, czyli kundli, nawiasem strasznie kochanych), dlaczego walka z pseudohodowcami jest ważna szczególnie przy tak specyficznej rasie, jak husky...
Dowiedziałbyś się, że dopuszczanie suki "dla zdrowia" to mit i że dopiero teraz możesz miec z suką problemy zdrowotne.
Dowiedziałbyś się, że powoływanie na świat nierodowodowych husky nie ma sensu nawet, jeśli chodzi o sport, bo nie mają nigdzie szans.
Dowiedziałbyś się, ile jest bezdomnych husky, wyrzuconych z powodu kłopotów, jakie stwarzają niedoświadczonym właścicielom, którzy nabyli je ze względu na urodę, "do kochania". Że kochac husky trzeba umiejętnie...
Może, kiedy dowiesz się już tego wszystkiego, żal ci się zrobi i wstyd za to, co zrobiłeś i co tu wypisujesz. Jeśli prawdą jest, że masz lat 14, to marsz do książek, a nie bierz się za coś, o czym pojęcia nie masz, bo rozmnażanie zwierząt (że o właściwej hodowli nie wspomnę) to nie zabawa dla dzieci.
Nad domami dla szczeniaków się zastanawiasz teraz? Chcesz, żeby je ktoś pokochał? Czego się po nas spodziewasz, litości? Chyba nad tobą. Rady? Po tym, jak nas tu obrażasz? Może na allegro spróbuj z tym ogłoszeniem, tam więcej naiwnych.
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2006-12-28, 00:20   

Jeśli naprawdę Gray to ojciec szczeniaków, no to gratuluję wyboru hehehe no comments...
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-28, 00:44   

Mam tylko proste pytanie dlaczego mnie obrazasz np Igor choc mial psy z rodowodem biegal w klasie gdzie biegaly grejstery itd a jednak zajmowal bardzo wysokie miejsca. Ja biegalem tazke tam gdzie biegaly grejstery itd i tez zle mi nie szlo. Nie chcialem nikogo tutaj obrazac lecz wszyscy mnie zaatakowali. Zamiescielm tutaj ogloszenie z bardzo prostej przyczyny ze mialem nadzieje ze znajde tutaj ludzi ktorzy potrafia sie zajac ta rasa a nie zrobia z nich maskotki domowe. Widac bylotrzba oddac je w bylejakie rece aby trafily do schroniska albo na ulice. Jednak wierze w to ze uda mi sie znalesc ludzi ktorzy beda potrafili sie nimi zajac i je pokochaja dziekuje za mile przyjecie i potepienie. Jakby ktos mogl niech usunie ten temat jak jest tutaj niemilewidziany. I od nikogo niechcialem litosci.
Przepraszam wszystkich ktorych moglem obrazic nie liczac Igora bo on mi wiele krzywdy wyrzadzil i zaczol wyypowiedz tutaj tez z takim zamiarem.
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2006-12-28, 01:11   

Powiem tylko tyle: pieskom życzę szczęścia w znalezieniu dobrych domów, a tobie chłopie (bez urazy już...) wyciągnięcia właściwych wniosków z tej dyskusji. I nie ma co się obrażac, bo nam też chodzi o dobro psów przede wszystkim. Nie chciałam cię obrażac, tylko wstrząsnąc i zmieszac. Prośba, żebyś "tego" już nie robił, nie będzie zbyt wielka? Pozdrawiam.
 
 
Beavis 

Znak zodiaku: scelec
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2006-12-28, 01:22   

hhehe :) .. dobre i smieszne .. cchesz oddac .. hmm sprzedac? te psy komus kto odpowiednio sie z nimi zajmie taa??? a jak ty zajmujesz sie swoja suka ?:> trenujesz z nia ?:>czy tez jest kanapowcem ?:> nawet rower sprzedales (nie powime kto go kupil :] ) sam z nia nie trenujesz wiec jak na moje to ona takze ise marnuje :)
pozdrawiam i zycze troche wiecej amobicji i wytrwalosci w tym za co sie zabierasz, a nie wszytsko na chwile.
beavis
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-28, 01:25   

Pozdrawiam wszystkich nie mam zamiaru sie na nikogo obrazac tylko bylo mozna mi kilka rzeczy powiedziec w owiele przyjemniejszy sposob a napewno bym to docenil a nie poczul sie atakowaany. Jakby ktos z was znał jakąs osobę która potrafi się zająć dobrze takimi pieskami to prosze o kontakt zalezy mi aby znalazly dobry dom i mialy mozliwosci rozwoju. Musimy pamieac ze takie pieski choc bez rodowodu takze wymagaja odpowiedniej opieki musza sie wybiegac etc.

Pozdrawiam
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-28, 01:34   

Rower sprzedalem i kupilem sobie inny za mniejsze pieniadze i z nia biegam!!! 3 razy w tygodniu a czasami nawet wiecej teraz z nia nie biegam bo byla szczena a teraz karmi!!!
 
 
drabster 


Znak zodiaku: Lew
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 183
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-28, 07:03   

Kto ci powiedział że mogliśmy ci to powiedzieć nie atakując cie?? Ja ci zadałem na początku proste pytanie i to ty sam rozwinąłeś swoją głupią pyskówke .A dla twoich psów najlepiej było by je uśpić zaraz po porodzie skoro tak bardzo szukasz im dobrego domu za 500zł.Nawet wśród Muscherów zdarzają się wpadki sam mam 2 psy bez papierowe po jednych z najlepszych psów w Polsce .I wierz mi ten człowiek jak wiedział że jest wpadka to najpierw szukał im domu nie wspomniał ani razu o pieniądzach.
 
 
 
Damian 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1013
Skąd: jest taka wieś ...
Wysłany: 2006-12-28, 11:39   

NO to wirus mam pewna propozycje. Skoro twierdzisz ze zalezy Ci na dobru psiaków, a nie na kasie itd ...

Wezme od Ciebie wszystkie cztery bezgotówkowo. Dlaczego wezme bez papierów? Bo raczej nie zalezy mi na sportowej zacince zaprzegów, moge jezdzic z grejami itd. Sam mam znajde, bez papierów która jest w domu oczkiem w głowie (jesli wiesz co to znaczy).

Pasuje? Poszedlbys na taki uklad?

Czy bede mialy u mnie dobrze, bo pewnie zadasz to pytanie. Moje psy biegaja 4 razy w tygodniu, od tego sezonu przestawilismy sie na troszke dluzsze dystanse. Od stycznia (a wiec niedlugo, mieszkac beda w kojcach przy dobrze ogrodzonym wybiegu majacym okolo 1800 mkw. Jedza bartdzo dupiata karme o nazwie BewiDog (przewaznie Sport podczas trenowania, a w czasie roztrenowania Basic), opricz tego miecho i jeszcze raz miecho.
 
 
 
maika 


Znak zodiaku: kozioł
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 58
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2006-12-28, 12:04   

wirus2006 napisał/a:
Heh szkoda gadać szybka i łatwa kasa czy Ty wiez co to znaczy opieka na 6 malutkimi SH zdecydowanie chyba nie moje mieszkanie musi byc 3 razy dzienie zmywana, pieska trzeba poswiecac bardzo duzo uwagi bo jak to szczeniaki lubia wszystko grysac a po drugie te psy potrzebuja milosci!!


Faktycznie szkoda gadać.......

wirus2006 napisał/a:
heh to znaczy po jakich psach. Podaj nazwe hodowli o imiona psów bo jakos w to watpie chyba ze mowisz o wystawowych psach bo te najlepsze w polsce sa mi dosc dobrze znane jesli chodzi o zapszeg


A jaka jest Twoja dość dobra wiedza na temat bezdomnych psów?
Umiesz liczyć? Policz....w Twoim miocie załóżmy, że jest połowa suk, które załóżmy znajdą właścicieli z takim podejściem jak twoje. Niech te suki mają po jednym miocie dla zdrowia, z którego w ciągu roku powstaną szczeniaki i znowu połowa miotu to będą suki i znajdą właścicieli z twoim zdrowotnym podejściem do suki i znowu rach ciach miot dla zdrowia. Ile mamy ogłoszeń na tym forum w ciągu 2 lat?

olga ruta napisał/a:
(...) Dowiedziałbyś się, że dopuszczanie suki "dla zdrowia" to mit i że dopiero teraz możesz miec z suką problemy zdrowotne.
Dowiedziałbyś się, że powoływanie na świat nierodowodowych husky nie ma sensu nawet, jeśli chodzi o sport, bo nie mają nigdzie szans.
Dowiedziałbyś się, ile jest bezdomnych husky, wyrzuconych z powodu kłopotów, jakie stwarzają niedoświadczonym właścicielom, którzy nabyli je ze względu na urodę, "do kochania". Że kochac husky trzeba umiejętnie...
Może, kiedy dowiesz się już tego wszystkiego, żal ci się zrobi i wstyd za to, co zrobiłeś i co tu wypisujesz. Jeśli prawdą jest, że masz lat 14, to marsz do książek, a nie bierz się za coś, o czym pojęcia nie masz, bo rozmnażanie zwierząt (że o właściwej hodowli nie wspomnę) to nie zabawa dla dzieci.
Nad domami dla szczeniaków się zastanawiasz teraz? Chcesz, żeby je ktoś pokochał? Czego się po nas spodziewasz, litości? Chyba nad tobą. Rady? Po tym, jak nas tu obrażasz? Może na allegro spróbuj z tym ogłoszeniem, tam więcej naiwnych.


Dowiedziałbyś się ale do tej wiedzy było Ci chyba za daleko. Właścicielka Graya też ogłaszała na allego super reproduktora i w końcu jej się udało. Każdy ma swój rozum i za siebie odpowiada. Zresztą tłumaczyliśmy jej to samo co teraz 14 latkowi - bez skutki. Tacy PSEUDOHODOWCY wolą rozmnażać zanim wcześniej pomyśleć o szczeniakach!!!

wirus2006 napisał/a:
Jednak wierze w to ze uda mi sie znalesc ludzi...
Jakby ktos z was znał jakąs osobę która potrafi się zająć dobrze takimi pieskami to prosze o kontakt zalezy mi aby znalazly dobry dom i mialy mozliwosci rozwoju


Wiara czyni cuda! Właścicielka Graya twierdziła, że psy będą miały dobre domy. Zgłoś się do niej, na pewno Ci pomoże.

wirus2006 napisał/a:
Musimy pamieac ze takie pieski choc bez rodowodu takze wymagaja odpowiedniej opieki musza sie wybiegac etc.

Oni muszą pamiętać, a my potem musimy czytać takie pierdoły. Btw w Pruszczu na giełdzie koleś sprzedaje szczeniaki husky 5 tygodniowe i gadkę ma taką samą "pamiętajmy, że psy muszą biegać i że trzeba je kochać i dać jeść...pamiętajmy...."

G:) napisał/a:
hmmm wirus troszke pokoryy bo bez igora to byś nawet nie wiedział gdzie pies ma dupe a gdzie pysk, pozatymm admin pokpił sprawe że pozwolił na dalszą pyskówkę w tym temacie.


Może do tej pory nie wie skoro tak mało się od Igora nauczył.
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-28, 13:45   

Damian napisał/a:
NO to wirus mam pewna propozycje. Skoro twierdzisz ze zalezy Ci na dobru psiaków, a nie na kasie itd ...

Wezme od Ciebie wszystkie cztery bezgotówkowo. Dlaczego wezme bez papierów? Bo raczej nie zalezy mi na sportowej zacince zaprzegów, moge jezdzic z grejami itd. Sam mam znajde, bez papierów która jest w domu oczkiem w głowie (jesli wiesz co to znaczy).

Pasuje? Poszedlbys na taki uklad?

Czy bede mialy u mnie dobrze, bo pewnie zadasz to pytanie. Moje psy biegaja 4 razy w tygodniu, od tego sezonu przestawilismy sie na troszke dluzsze dystanse. Od stycznia (a wiec niedlugo, mieszkac beda w kojcach przy dobrze ogrodzonym wybiegu majacym okolo 1800 mkw. Jedza bartdzo dupiata karme o nazwie BewiDog (przewaznie Sport podczas trenowania, a w czasie roztrenowania Basic), opricz tego miecho i jeszcze raz miecho.


Mam nadzieje ze z tego sie nie wycofasz bo bede wolal je oddac osobie ktora bedzie z nimi biegac niz sprzedawac je byle komu. Jesli nie znajde pozadnych kupcow na te 4 szczeniaczki to trafia w Twoje rece. Oczywiscie jesli to co piszesz to prawda zebys nie pomyslal ze Coiebie oskarzam napewno bede chcial raz przyjechac i zobaczyc jak maja sie szczeniaki mam nadzieje ze nie ebdziesz mial nic przeciwko temu wyslij mi na pw numer gg
 
 
Damian 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1013
Skąd: jest taka wieś ...
Wysłany: 2006-12-28, 14:24   

wirus2006 napisał/a:


Mam nadzieje ze z tego sie nie wycofasz bo bede wolal je oddac osobie ktora bedzie z nimi biegac niz sprzedawac je byle komu. Jesli nie znajde pozadnych kupcow na te 4 szczeniaczki to trafia w Twoje rece. Oczywiscie jesli to co piszesz to prawda zebys nie pomyslal ze Coiebie oskarzam napewno bede chcial raz przyjechac i zobaczyc jak maja sie szczeniaki mam nadzieje ze nie ebdziesz mial nic przeciwko temu wyslij mi na pw numer gg


Moj numer gg jest przy kazdym moim poscie ...

W przypadku brania od Ciebie tych psów to niestety dla Ciebie ja stawiam warunki i nie wysle ich na pw bo mam troszke inne zasady.

po 1: To ja wysylam na poczatek zaufanego dla mnie czlowieka, który obejrzy psiaki oraz po to, aby sprawdzil warunki w jakich obecnie sa i byly szczeniaki, nie wykluczam ze pofatyguje sie osobiscie.
po 2: psy maja byc zaszczepione i odrobaczone
po 3: dokładasz kase na sterylke i kastracje. - pomyslimy w jakim procencie.
po 4: Transport lub jego koszta po połowie.

Mysle ze jak dla kogos kto pokryl suke "dla zdrowia" i komu zalezy na dobrze swoich szczeniaków nie są to zbyt wygórowane oczekiwania.

Tymniemniej nie watpie ze klientów bedziesz szukal dalej i pewnie znajdziesz. W mojej okolicy jest mnostwo pseudohodowcow, produkuja dziesiatki szczeniat i ku zdziwieniu wielu wszystkie znajduja klientów.
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-28, 14:26   

Tylko ze ja nie szukam byle kogo wiec to nie jest wcale takie proste ja zanim sprzedam szczeniaka musze wiedziec jakie bedzie mial warunki etc
 
 
Damian 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1013
Skąd: jest taka wieś ...
Wysłany: 2006-12-28, 14:29   

Swoja drogą to niezłe chłopcze kity ciśniesz ...

wirus2006 napisał/a:
Psa z rodowodem za 700zł to chyba z hodowli noname :D ja swoją suczkę kupiłem za 2000zł i to był pies po chempionach ( eskimoski domek) zreszta sama zdobyła vicemistrzostwo polski w klasie 6 psów w 2005r



a tutaj ...


wirus2006 napisał/a:
Prostuje mowiłes ze szczeniaki sa warte 1500-2000zł a ze sprzedajesz tylko swoim to sprzedajesz po 1000zł.



He he he!
Marketingowo to kiepsko to wygląda.

Poza tym dosrywanie Igorowi z mojego punktu widzenia tez zbyt dobrze nie wyglada (nie zebym był Igoromaniakiem, ale swoje zdanie mam).
Pare razy widzialem Was razem na zawodach i widziałem jegoi podejscie do Ciebie wiec hmmm.... no cóz.

A moze ja Cie z kims myle ?
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-28, 16:38   

tylko cena sie nie zgadza ;/ to jest bezznaczenia ile ktos zaplacil pisalem o wartosci. Jak mi sprzedasz samochod warty 200tys za 100tys to i tak bedzie warty 200
 
 
maika 


Znak zodiaku: kozioł
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 58
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2006-12-28, 17:14   

Nie pisałeś ile pies jest wart, pisałeś za ile ją kupiłeś:

wirus2006 napisał/a:
Psa z rodowodem za 700zł to chyba z hodowli noname :D ja swoją suczkę kupiłem za 2000zł i to był pies po chempionach ( eskimoski domek) zreszta sama zdobyła vicemistrzostwo polski w klasie 6 psów w 2005r
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-28, 19:25   

a jaka to różnica na to samo wychodzi
 
 
Damian 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1013
Skąd: jest taka wieś ...
Wysłany: 2006-12-28, 19:28   

wirus2006 napisał/a:
a jaka to różnica na to samo wychodzi


no nie bardzo ...
 
 
 
leszek 


Znak zodiaku: Waga
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 5710
Skąd: Beskidy, Śląsk, W-wa
Wysłany: 2006-12-28, 20:44   

Czy ktoś wie gdzie aktualnie przebywaja moderatorzy tego dzialu Adderus i Ravenga ??? :tone: ...

Wirus2006 - na forum nie zamieszczamy komercyjnych ogloszen i reklam osob, ktore sa tu krotko albo rejestruja sie tylko po to zeby cos sprzedac - a dzieje sie tak dlatego, ze:

- gdybys pobyl tu dluzej dowiedzialbys sie wszystkiego nt niekontrolowanego rozmnazania psow i po prostu taki glupi pomysl jak "wyprodukowanie" szczeniakow niczym cieplych buleczek nie przyszedlby Ci do glowy.

Bo teraz mozesz tylko i wylacznie zbierac "jo.." i tyle - po odnalezieniu sie modow tego dzialu to ogloszenie prawdopodobnie zniknie zgodnie z zasadami i wyrazona tu wola userow.

Skutek bedzie taki, ze Ty nic nie zrozumiesz i zatniesz sie w swoim uporze i pomysle produkcji kolejnych potencjalnych bezdomnych szpicow ... i bedzie to skutek kiepskawy - my sie pozbedziemy "klopotu" i wyczyscimy sumienia ;) ale Ty dalej bedziesz produkowal o ile sie nie myle - wiec moze wstrzymaj sie z komentowaniem wypowiedzi innych i poswiec pare godzin na poczytanie tych postow ktore rzetelnie i doglebnie tlumacza czemu to glupi pomysl taka "produkcja" szczeniat ...

PS
jezeli uwazacie ze za to ogloszenie kolega wirus powinien dostac bana to zrobcie ankiete - ja na razie wysylam smsy do Radka i Isi zeby tu zrobili porzadek - ja moge zajmowac sie naglymi przypadkami wypadkowymi :( jak ostatnio ale nie wtracam sie im do roboty ...
_________________
www.sondir.eu
 
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2006-12-28, 21:48   

Leszku, jest okres wyjazdów i pewnie moderatorzy korzystają z zasłużonego odpoczynku.
:pies8:
Może zostawimy kolegę wirusa, żeby sobie poczytał to i owo. Mam nadzieję, że daliśmy mu do myślenia i więcej nie dopuści swojej suczki. A z nas chyba nikt od niego nie "kupi" szczeniaków, więc może dajmy mu czas na naukę. Bo ban automatycznie pozbawi go możliwości czerpania informacji z tej naszej "krynicy mądrości". Co się stało, to się nie odstanie, a może chociaż na przyszłośc będzie bardziej rozsądny. Ja też dośc niefrasobliwie nabyłam pierwszą suczkę...a starsza jestem...Cóż, jestem gotowa w miarę możliwości podjąc z wirusem rozmowę i starac się odpowiedziec na jego pytania, jeśli będzie chciał jakieś zadawac. Człowiek popełnił błąd (szkoda, że znowu kosztem psiąt), zróbmy coś, żeby go nie powtarzał.
Może tylko tytuł tematu zmień, żeby tak nie drażnił...
 
 
leszek 


Znak zodiaku: Waga
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 5710
Skąd: Beskidy, Śląsk, W-wa
Wysłany: 2006-12-29, 00:28   

No napisalas dokladnie tak jakbyś czytała w moich myślach :)

Uwazam, ze kazda taka dyskusja a nawet pyskowa - choc powtarzana juz tu 150 razy - cos nowego jednak wnosi.
Stare posty gdzieś tam sobie tkwią a ten topik jest nowy a więc czytany przez dużą liczbę osób - ma to taki skutek, że kogoś tam może uda się przekonać ... a także odstraszyć ;) potencjalnych handlowców - choć ja osobiście uważam, że to powinno być dokladnie tak jak tym razem sie odbylo - cierpliwie trzeba powtarzać prawdy w które się wierzy. Co z tego, że kogoś wywalicie - szczeniaki i tak sprzeda a Was oleje i potraktuje jak nawiedzonych świrów. A tak to nawet jak sobie wzajemnie z lekka nawrzucacie to coś tam człowiekowi w głowie zostanie ... mam nadzieję ;)
Wirus przynajmniej probuje rozmawiać - rasowy handlarz po prostu by zwiał i popukał się w czoło.
Więc ? :aa6:
_________________
www.sondir.eu
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 00:47   

Ja rozmawiam bo poprostu nie jestem "rasowym handlarzem" nawet bym sie nie nazwal handlarzem, szkoda mi tylko moich szczeniaczkow bo uwazacie je za jakis tam blad patrze sie na nie i az chce mi sie plakac bo sa slodziutkie maja dlugie nogi po matce poprostu stworzone do biegania a zostaly wyklete ale nie o tym chce rozmawiac. Mam rozumiec ze jakbym wziol psa z rodowodem to juz by bylo wszystko wporzadku?? Jak tak to jednak biega o ten papierek i nie mowcie mi ze w sporcienic nie osiagna bez papierka bo mamy przyklad Igora psy akurat maja papierki ale Sh biega razem z innymi w zaprzegu w klasie z grejsterami itd. i odnosil sukcesy. Szkoda ze tak potraktowaliscie te szczeniaczki ale po przemysleniu uwazam ze nie powinnem na forum dawac ogłoszen bo to poprostu nie ladnie powinnem podzwonic i sie popytac znajomych i tyle. Nastepnym razem jak wogole taki bedzie bo dla mnie to ciezkie zajecie w domu. to napewno znajde pozadnego psa z rodowodem zreszta o takich nie jest wcale tak trudno tylko nie wiedzialem ze to jest az tak tepione moj brak wiedzy i tyle.
Pozdrawiam
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2006-12-29, 01:54   

Wirus, nie wyklinamy ani twoich szczeniaczków, ani ciebie. Nie wątpię, że są śliczne! Ale musisz wiedziec, że w rasie husky występują choroby przenoszone genetycznie, zwłaszcza choroby oczu i dysplazja, uniemożliwiające ich pracę i normalne funkcjonowanie. Często choroby te ujawniają się dopiero u psa dorosłego, szczeniaczki mogą wyglądac na zupełnie zdrowe, a po 1-2 latach zacząc np.ślepnąc. Prowadzenie hodowli powinno polegac na krzyżowaniu psów przebadanych pod kątem tych chorób oraz niespokrewnionych ze sobą. Bliskie pokrewieństwo niesie ze sobą duże ryzyko występowania różnych chorób, a krzyżując psy bez rodowodu nigdy nie masz pewności, czy nie miały wspólnych przodków. Dlatego między innymi suka rodowodowa, żeby została matką, musi miec zaliczone ileś tam wystaw, aby uzyskac tzw. hodowlankę, i to samo dotyczy reproduktora. Psy dopuszczone do hodowli powinny też miec wykonane badania pod kątem dysplazji bioder oraz badania oczu (chociaż w przypadku husky nie jest to obowiązkowe, dużo hodowców robi to dla dobra przyszłych piesków). Mając już sukę z hodowlanką, przebadaną i w bardzo dobrej kondycji, całkowicie dojrzałą (powinna miec co najmniej 2 lata), hodowca może rozglądac się za reproduktorem. To też nie może byc wybór przypadkowy, na zasadzie "bo blisko mieszka", lub "bo jest taki ładny". Hodowca musi przeanalizowac oba rodowody, sprawdzic rodziców, dziadków, pradziadków, zorientowac się, z jakich linii pochodzą psy, jakie cechy korzystne mogą przenieśc na potomstwo, a jakie niekorzystne...nie zawsze szczeniaki są podobne do rodziców, czasem dalsze pokolenia biorą górę.
Chodzi o to, żeby przyszłe szczeniaczki jak najbardziej odpowiadały wzorcowi rasy, zatwierdzonemu przez organizacje kynologiczne. Dlatego uważam, że krycie suczki rodowodowej psem bez rodowodu, przenoszącym dyskwalifikującą wadę, jaką jest długi włos (Gray?...) to duży błąd.
Ogólnie rzecz biorąc trzeba sporo wiedziec o rasie, genetyce, dużo czasu i zachodu poświęcic na zabawę w hodowlę. Ja osobiście bym nigdy się tego nie podjęła, bałabym się odpowiedzialności za szczeniaki.
Odrębną sprawą jest wzrost zainteresowania huskim w ostatnich latach, co spowodowało wiele takich zachowań, jak twoje, ale płynących z chęci zysku. W efekcie w Polsce jest nadmiar huskich i "pseudohuskich", wątpliwej jakości, odbiegających od wzorca, nie spełniających się w tym, do czego zostały wyhodowane: bieganiu. Wiele z nich prowadzi okropny żywot na łańcuchu na wsi (bo spuszczony poluje na zwierzęta hodowlane), nudząc sie i marnując, lub w zamknieciu w mieście. Mnóstwo ich ląduje na ulicy, wyrzuconych z domu po kolejnym epizodzie z kurami sąsiada, albo włóczy się po kolejnej ucieczce. Są oddawane z rąk do rąk, po kilka razy zmieniają właściciela, co nie jest obojętne dla ich psychiki. Są bite, karane za to, czego karac się nie powinno - za instynkt. Wiele ich ląduje w końcu w schroniskach, gdzie naprawdę giną w oczach.
Skoro już są te twoje pieski na świecie, zastanów się dobrze, komu je sprzedasz lub oddasz, bo to naprawdę duża odpowiedzialnośc. Piszesz, że nadają się do uprawiania sportu, ale prawda jest taka, że maszerzy wolą eurodogi, greystery, alaskan husky, bo na nich mogą cos osiągnąc, husky bez rodowodu są dla pasjonatów traktujących sport z psami bardziej rekreacyjnie. Ja na przykład należę do takich pasjonatów, mam trzy psy bez rodowodu, w tym dwa z odzysku, tzn. jednego wyrwanego z łańcucha ze wsi, a drugiego z miasta, gdzie właściciel przestał miec dla psa czas. Ale zapewniam cię, że takich ludzi nie jest zbyt dużo, jeśli kogoś stac na porządne utrzymanie psa to będzie się mimo wszystko rozglądał za rasowym, a jeśli to kaprys, pomysł chwilowy, to sam wiesz, jak może byc. Najlepszym rozwiązaniem byłoby skontaktowac się z serwisem Bezdomnych Szpiców, oni mogliby pomóc znaleźc psom sprawdzone domy.
Strasznie się rozpisałam, ale chciałam ci naświetlic problem. Musisz teraz sam przemyślec, co z tym fantem zrobisz.
 
 
ravenga 


Znak zodiaku: byk
Dołączyła: 31 Mar 2006
Posty: 346
Skąd: Göteborg/Sosnowiec
Wysłany: 2006-12-29, 12:19   

Moderatorzy nie śpią tylko wypoczywają ;)

W związku z tym, że dział 'ogłoszenia' nie działa po to, żeby umieszczać w nim informacje o kupnie i sprzedaży psów, temat zostanie dzisiaj wieczorkiem usunięty :) )
_________________
>>Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje wiecej światła<<
A.J Cronin
  
 
 
 
metros 

Dołączyła: 18 Gru 2004
Posty: 2500
Skąd: dokąd
Wysłany: 2006-12-29, 12:37   

Nie chcę być n-ta, która naskakuje na Ciebie, wirus.. , ale wszystko pisze się z troską o prawidłowe prowadzenie hodowli..
Po pierwsze ja też nie wiem jak zapewniłeś wszystko, co najlepsze szczeniakom skoro po 1 nic o hodowli i genetyce nie wiesz, co udowadniasz każdym swoim postem, nic o hodowli w Polsce nie wiesz, skoro nie masz podstawowych informacji o ZKwPL, o KPR i o hodowlach w Polsce. Sprzedajesz za 500zł (co jest naprawdę bardzo wysoką cena jak na bez papierowe, bo za 600-700zł można znaleźć już psa z papierami i to z dobrych linii.. ) natomiast patrzac przez pryzmat potrzeb szczeniaków, skoro bierzesz 500zł, ile w nie włożyłes? Jakby nie liczyć kosztów miotu to zawsze wychodzi znacznie wiecej.. Na czym oszczedziłes? Na żywieniu.. szczepieniach?
Piszesz, że to ma być pies do biegania.. No i error, bo Husky bez papierów jest automatycznie eliminowany z klasy SH na zawodach. Po drugie - widziałeś kiedys długowłose Husky w profesjonalnych, długodystansowych zaprzęgach? Przecież jeżeli Seppala (taki facet, co stworzyl rase) uznał, że długi włos jest wadą genetyczną, to chyba coś w tym jest i należy te wade eliminować a nie kryć Gray'em.. A cała ta Twoja "hodowla", miot to zlekceważenie i wyśmianie wiedzy Seppali i setek hodowców o większej wiedzy i praktyce od Ciebie.
Już tematu o chorobach dziedzicznych oczu i stawow biodrowych nie rozwijam..

Nie piszę tego, aby Cię dobić albo żeby się dowartościowac ;) po prostu musisz wspiąć sie na wyzszy poziom świadomości w związku z hodowlą psow. Z tym nie jest tak jak mówia sąsiedzi i ludzie na ulicy, że bierzesz sukę , kryjesz ja, sprzedajesz szczeniaki i jest ok. Hodowla to ogromna odpowiedzialność i koszt. Wymaga dużej wiedzy, odwagi i wydatków (badania, odpowiedni reproduktor..). Hodując psy bez rodowodu i kryjąc Husky , zwlaszcza takimi jak Gray, bawisz się życiem i zdrowiem swoich szczeniaków. Bawisz się! A niczyim życiem nie należy się bawić..

Aby naprawić ten błąd warto szczeniaki oddać w ręce w których na 100% nie będą rozmnażane.. Naprawdę, to byłoby prawie wystarczające zadośćuczynienie w kierunku całej rasy. Bo czy jakis Twój szczeniak Ci wybaczy, jeśli okaże się, że ma katarakte, dystrofie albo PRA i będzie cierpiał.. to nie wiem.. zresztą, kto by sie przejmował psem? W Polsce nikt się nimi nie przejmuje dlatego, pomimo, że osiągniecia wspolczesnej weterynarii pozwalają w 100% eliminować dysplazję, PRA i kataraktę.. , to nikt w tym kierunku nic nie robi, bo samo badanie pod tym kątem to ok 1000zł (2 x OptiGen + zdjęcie).

Mam nadzieję, że rozumiesz o co nam chodzi.. Ludzi leczy dyplomowany lekarz, porządku pilnuje wyszkolony policjant.. niech psy hoduje kompetentny hodowca.
_________________
"i powiedz TAK lub powiedz NIE
musisz w koncu zdecydowac sie
czy byc kotem.. czy byc psem.."
 
 
 
olga ruta 

Znak zodiaku: gemini
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 199
Skąd: Ksawerów
Wysłany: 2006-12-29, 12:46   

metros, postawię ci piwo...wiesz, gdzie...!
 
 
Vorevol 


Znak zodiaku: WILKOŁAK
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 249
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2006-12-29, 14:07   

Ravenga.... nie wyrzucaj.... Tak jak pisał Leszek, kazda mozliwosc poinformowania kogos o niedopuszczalnosci pseudohodowli jest dobra. Zmien tylko tytuł, zeby nie był taki jednoznaczny....
_________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil ; for.... I'm the worst bastard there!!!
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 14:27   

Metros nie obrazaj mnie z tym oszczedzaniem o wszystkim o czym wiedzialem to dostaly. Moj cudowny weterynarz nie mial zadnych przeciwskazan dla zdrowia tych szczeniakow jesli chodzi o krycie greyem widac sie nie zna ;/ Szczeniaczki sa zaszczepione odrobaczone karmiane zgodnie z zaleceniem weterynarza ( mielona piers z kurczaka 2 razy dziennie i 1 raz dzienie mielona piers z kurczaka pomieszana z mielona karma wysokiej jakosci dla szczeniakow a pozatym maja jeszcze sama karme dla szczeniakow takze z gornej polki) warunki maja dobre sa chowane w domu maja swoje miejsce i czysto nawet nie sa w nim zamkniete biegaja sobie gdzie chca. Jak im czegos nie zapewnilem a moglbym to prosze o propozycje
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 14:27   

tylko niech nikt nie pisze o wodzie bo to jest oczywiste :D
 
 
Grześ 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Gru 2004
Posty: 636
Skąd: Tychy
Wysłany: 2006-12-29, 15:51   

Wirus, przeczytaj jeszcze parę razy wypowiedź Metros, to może zrozumiesz zawarte w niej przesłanie.
_________________
"Jak sie boisz wilka to nie wchodź do lasu" Józef Stalin, sekretarz generalny KPZR(1936 r.)
 
 
metros 

Dołączyła: 18 Gru 2004
Posty: 2500
Skąd: dokąd
Wysłany: 2006-12-29, 15:52   

Jak je zabezpieczyłeś przed chorobami dziedzicznymi oczu?
Czy rodzice i przodkowie mają zrobione badanie oczu u specjalisty (jest ich chyba 5 w Polsce ) ewentualnie czy rodzice mają zrobiony OptiGen pod kątem katarakty i PRA (400zł x 2)?? Głupie pytanie..
Wiesz, że w USA wg badań przeprowadzonych w latach 90-tych aż 20% Husky cierpiało na choroby oczu (głównie PRA, potem katarakta) - myślisz, że w Polsce jest inaczej? Nie, jest dokładnie tak samo tylko nikt nie fatyguje się , żeby to sprawdzić i eliminowac.
Uprzedzam Cię - chorób oczu nie widać gołym okiem.. Nie dostrzeże tego weterynarz przy rutynowej kontroli psa. Pies też nie zawsze da Ci wyraźne sygnały, że coś go boli. Ale ta choroba jest i będzie dopóki będzie się w tak lekkomyślny sposób kryć zwierzeta.
Jak zabepieczyłes szczeniaki przed dysplazją stawów biodrowych? Czy rodzice, dziadkowie mają przeswietlenia? Dysplazja w wiekszosci przypadków jest wyrokiem dla psa, nie ma szans aby normalnie biegac na spacerach nie mówiąc o rowerze i zaprzęgu. W dalszym stadium to kalectwo i uśpienie.
Nadal nie widzisz nic złego w rozmnażaniu długowłosych Husky? Widzę, że nie przemawia do Ciebie autorytet Leonarda Seppali, który nie jednemu człowiekowi na świeci sni się po nocach.. W końcu to on stworzył, wyhodował Siberian Husky i to on chyba najlepiej wiedział jakie jest przeznaczenie tej rasy. A że był musherem wiedział tez swietnie jakie cechy fizyczne pomagają psu a jakie mu przeszkadzają przy pracy w zaprzęgu. Długi włos jest wadą, jest defektem, który przeszkadza psu w zaprzęgu. Może prowadzić do przegrzania ciała, do chorób skórnych, zaburzona jest cyrkulacja powietrza , pies wolniej oddaje ciepło co zagraża jego życiu. A TY TĄ CECHĘ UTRZYMUJESZ, gorzej! pokryles psem bezposrednio posiadającym te cechę.. Twoje szczeniaki są albo długowlose a na pewno tę cechę niosą i zapewne przekażą ją potomstwu..

Z jakiegoś powodu dokonuje sie ocen budowy psów. Wzorzec to taki opis idealnego Husky stworzony przez hodowców. Aby zachować rasę, trzeba trzymać się tego opisu. Dlatego m/w istnieja wystawy, dlatego psy na nich są poddawane ocenie...
To jest zapewne kolejna rzecz o której nie wiesz i której nie wziąłeś w hodowli pod uwagę. A budowa psa nie tylko determinuje jego zdrowie , niekiedy komfort jego życia, ale przede wszystkim warunki Husky do pracy..

To jest wzorcowa suka Siberian Husky:


To jest efekt hodowli prowadzonej przy takich zaniedbaniach jak Twoja..


Może i komuś się te drugie SH podobają, może są efektowne.. czarne, niebieskookie, ale zapewniam Cię, że z Husky mają coraz mniej wspólnego.

Na koniec wytłumacze o co chodziło mi z tym oszczędzaniem:
Gdybyś dopilnował wszystkiego, co napisałam powyżej. Przebadał rodziców szczeniąt, dobrał ich odpowiednio względem ich eksterieru (budowy), rodowodu, predyspozycji psychicznych. Gdybyś do kosztów tych badań, kryć, testów, wystaw, ocen eksterieru dodał koszty związane z odchowaniem miotu , to zapewniam Cię, że ich cena nie wynosiłaby 500zł ale minimum 1000zł. Bo, powtórze się, hodowla to odpowiedzialna i kosztowna sprawa. Aby rodziły się zdrowe, piękne, rasowe szczeniaki hodowla musi byc prowadzona przez kompetentnych ludzi. Każde zaniedbanie hodowcy odbija się lub odbije się na psie (w którymś tam pokoleniu..), i skoro cena całego miotu wynosi 500zł to zaoszczędziłeś na zdrowiu swoich psów. Co Ci zresztą powyżej udowodniłam..

Na koniec zapraszam na nasz serwis www.bezdomne.szpice.zahoryzontem.org - dział do oddania, być może naświetli Ci to problem, że Husky w Polsce mamy za dużo. Gdyby ich nie było za duzo to ten temat nie nazywałby się "sprzedam 4 Siberian Husky (szczenięta)" ale "miałem miot Husky i szczeniaki były zamówione zanim się urodziły".
_________________
"i powiedz TAK lub powiedz NIE
musisz w koncu zdecydowac sie
czy byc kotem.. czy byc psem.."
 
 
 
metros 

Dołączyła: 18 Gru 2004
Posty: 2500
Skąd: dokąd
Wysłany: 2006-12-29, 15:57   

Cytat:
skoro cena całego miotu wynosi 500zł to zaoszczędziłeś na zdrowiu swoich psów


"Całego miotu" w znaczeniu "od sztuki" jak to ładnie ująłeś..
Ale jest tez oczywiście możliwość, że jesteś Świętym Mikołajem i te szczeniaki to super przemyślane skojarzenie a Ty po prostu je sprzedajesz za 1/4 kosztów jakie na nie poniosłeś ;)
_________________
"i powiedz TAK lub powiedz NIE
musisz w koncu zdecydowac sie
czy byc kotem.. czy byc psem.."
 
 
 
metros 

Dołączyła: 18 Gru 2004
Posty: 2500
Skąd: dokąd
Wysłany: 2006-12-29, 16:02   

A.. wybacz może trochę mało grzeczny ton, ale ja ciągle pisze to samo, w kółko, tylko ciągle rozmówcy mi sie zmieniają ;) Jak już setny raz powtarzasz te same argumenty.. to można się wkurzyć, co nie? :)
_________________
"i powiedz TAK lub powiedz NIE
musisz w koncu zdecydowac sie
czy byc kotem.. czy byc psem.."
 
 
 
ravenga 


Znak zodiaku: byk
Dołączyła: 31 Mar 2006
Posty: 346
Skąd: Göteborg/Sosnowiec
Wysłany: 2006-12-29, 18:12   

Vorevol napisał/a:
Ravenga.... nie wyrzucaj.... Tak jak pisał Leszek, kazda mozliwosc poinformowania kogos o niedopuszczalnosci pseudohodowli jest dobra. Zmien tylko tytuł, zeby nie był taki jednoznaczny....


Ok w porzadku nie wyrzucam :) tak wielkiej mocy chyba nie mam zeby zmieniać tytuł - więc tu prośba do Leszka :)
_________________
>>Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje wiecej światła<<
A.J Cronin
  
 
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:07   

no WITAM Cie WIRUS! jak narazie widzę że bardzo dobrze bys sie rozumiał z pseudohodowcami od mojego psa który jest ofiara własnie takich jak TY!! właściciel chlał i ćpał za przeproszeniem isobie wyjechał za garnice i psa zostawił na balkonie pod "OPIEKA" syna !! ale KUBA sobie SIEDZIAŁ u wył an balkonie praktycznie nie karmiony !! Sąsiedzi sie litowali i mu żarcie rzucali !! i zadzwonili po kogoś z ochrony zwierząt !! i syn go przyprowadził do schroniska !! miał wtedy 14miesiecy !! a chcesz wiedzięc od którego miesiąca zycia biegał sobie luzem SAM na poalch gdy właściciel chlał i ćpał w barze ? chcesz ?!! od około 6 miesiąca życia !! i co i sobie polował ale i tak był chudy... mam go etraz u siebie od 2/3 miesięcy..trenuje znim jest zawsze wybiegany karmie go najlepiej jak moge ... ale to by sie niestało gdyby nie tacy egoistyczni i naiwni pseudohodowcy dla kaprysu nie dopusczali psów!! dobra wasze sa SH w 80% a mój był po tatusiu rodowodowym AM i mamusi nie rodowodowej SH ...z którką sierscia...ale chuda,dłoga i długienogi ma.. Kuba wdał sie w AM bardziej jednak jets neico chudszy i niższy ... ale sierść oczka budowe ma po AM ... pomyśl sobie teraz nad propozycją Damiana!! no wiesz..chyba ze wieżysz w to ze znajdziesz ambitnyc i dobrych właścicieli ?! nie rozśmieszaj mnie !! psa taka soba musi sobie dopasowac do trybu zycia !! a nie do wyglądu .. i nie wierze ze TY znajdziesz kogos z dobrymi ambicjami i z aktywnym trybem zycia... na Twoim miejscu gdbym NIE DAJ BOŻe dopuściła mojego Kube to bym oddała te psiaki Damianowi ... !! i tak Ci radze... ale wiesz.. zawsze możesz zarobic i te psy TOWJE właśnie spotykac w schroniskach albo na BS albo latające po łąkach,osiedlach,polach itd .. alb zamkniete na balkonie .. albo bite iz achudzone .. jak myslsiz które z tych wydarzeń będą najabrdziej prawdopodobne?

Jednak zawsez amsz 100% pewnośc że u Damiana żaden by tak nie skończył... powodzenia z uruchamianiem szarych komórek... aha ... wiesz jestem do Ciebie młodsza o rok ale takich bzdur jak Ty bym w życiu tu nie pisała tym bardziej nie pskowłabym itd bo dla tych ludiz szczególnie należy sie szacunek ... powiem Ci że ich reakcja na takei cos jest tu jeszcze spokojna... ciekawe co by Twój pies robił gdyby nie Igor ?? no powiedz co ? siedziałą w domku tak jak teraz? Dzieki temu szłowiekowi chociarz troche była szcęśliwym,wybieganym husky ...


pomysl... dobrze ci radze...

P.S aż słabo mis ie zrobiło jak to czytałam szczególnie jego posty ... i to jak sie wydawało wszystko po kolei ile razy skłamał... :|
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 22:11   

Cięzko mi uwierzyć zę nawet każdy prawdziwy hodowca robi te wszystkie badania moja sunia ma rodowód ale nie jestem pewien ze miala robione takie badania nie zauwazylem zeby cokolwiek jej dolegalo i takze sie na nic nie skarzy. Zaden z psiakow nie ma dlugiej siersci przynajmniej tego nie widac a jak na to ze maja 6 tygodni chyba juz powinno ( chyba mam szczescie bo chcialbym zeby bylo z nimi wszystko wporzadku) Co do tego wzorca suki to chyba mowa tutaj o wystawie bo jak na biegi to ma za krotkie nozki.

Pozdrawiam

Następnym razem poprosze miedzy innymi Ciebie o radzy i co dokladnie i gdzie bede mial zrobic chocbym mial wydac te 1000zł od sztuki wole zeby byly w 100% zdrowe
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 22:16   

pilar0 napisał/a:
no WITAM Cie WIRUS! jak narazie widzę że bardzo dobrze bys sie rozumiał z pseudohodowcami od mojego psa który jest ofiara własnie takich jak TY!! właściciel chlał i ćpał za przeproszeniem isobie wyjechał za garnice i psa zostawił na balkonie pod "OPIEKA" syna !! ale KUBA sobie SIEDZIAŁ u wył an balkonie praktycznie nie karmiony !! Sąsiedzi sie litowali i mu żarcie rzucali !! i zadzwonili po kogoś z ochrony zwierząt !! i syn go przyprowadził do schroniska !! miał wtedy 14miesiecy !! a chcesz wiedzięc od którego miesiąca zycia biegał sobie luzem SAM na poalch gdy właściciel chlał i ćpał w barze ? chcesz ?!! od około 6 miesiąca życia !! i co i sobie polował ale i tak był chudy... mam go etraz u siebie od 2/3 miesięcy..trenuje znim jest zawsze wybiegany karmie go najlepiej jak moge ... ale to by sie niestało gdyby nie tacy egoistyczni i naiwni pseudohodowcy dla kaprysu nie dopusczali psów!! dobra wasze sa SH w 80% a mój był po tatusiu rodowodowym AM i mamusi nie rodowodowej SH ...z którką sierscia...ale chuda,dłoga i długienogi ma.. Kuba wdał sie w AM bardziej jednak jets neico chudszy i niższy ... ale sierść oczka budowe ma po AM ... pomyśl sobie teraz nad propozycją Damiana!! no wiesz..chyba ze wieżysz w to ze znajdziesz ambitnyc i dobrych właścicieli ?! nie rozśmieszaj mnie !! psa taka soba musi sobie dopasowac do trybu zycia !! a nie do wyglądu .. i nie wierze ze TY znajdziesz kogos z dobrymi ambicjami i z aktywnym trybem zycia... na Twoim miejscu gdbym NIE DAJ BOŻe dopuściła mojego Kube to bym oddała te psiaki Damianowi ... !! i tak Ci radze... ale wiesz.. zawsze możesz zarobic i te psy TOWJE właśnie spotykac w schroniskach albo na BS albo latające po łąkach,osiedlach,polach itd .. alb zamkniete na balkonie .. albo bite iz achudzone .. jak myslsiz które z tych wydarzeń będą najabrdziej prawdopodobne?

Jednak zawsez amsz 100% pewnośc że u Damiana żaden by tak nie skończył... powodzenia z uruchamianiem szarych komórek... aha ... wiesz jestem do Ciebie młodsza o rok ale takich bzdur jak Ty bym w życiu tu nie pisała tym bardziej nie pskowłabym itd bo dla tych ludiz szczególnie należy sie szacunek ... powiem Ci że ich reakcja na takei cos jest tu jeszcze spokojna... ciekawe co by Twój pies robił gdyby nie Igor ?? no powiedz co ? siedziałą w domku tak jak teraz? Dzieki temu szłowiekowi chociarz troche była szcęśliwym,wybieganym husky ...


pomysl... dobrze ci radze...

P.S aż słabo mis ie zrobiło jak to czytałam szczególnie jego posty ... i to jak sie wydawało wszystko po kolei ile razy skłamał... :|


Po 1 daruj sobie te wykrzykniki krzyczec mozes sobie na swoich kolegow
Po 2 moj pies biega i biegac bedzie i igora do niczego nie potrzebuje nawet gdyby chcial mi za to placic to bym sie nie zgodzil.
Po 3 sam mam kilku znajomych i nie potrzebuje w tym momencie Damiana oczywiscie jak zajdzie taka potrzeba to pokryje te koszty o ktorych pisal i oddam mu szczeniaczki w dobrej wierze)
Po 4 Nie osadzaj mnie bo to nie Twoja rola ( chyba ze bawisz sie w Boga)
Po 5 Nikt mnie bardziej nie wkurzyl niz Ty Twoj sposob pisania tego posta jest bardzo arogancki.
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 22:17   

I ciekawe kto Ciebie tutaj przyslal jak znasz Igora pewnie on dzisiaj dolaczyles/as i pierwszy post dziwny zbieg okolicznosci :D
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:18   

prawdziwy wiąże się z dobrym ... a dobry tak jak i prawdziwy dba o szczenieta... zastanów się zanim cos takieg napiszesz znów :| no nie wszyscy..zostali jeszcze pseudohodowcy ... a skad byś wziął ta kase? jestem ciekawa czy Twoi rodzice wiedza jakie Ty mas zambicje w rozdawaniu pieniedzy na leczenie? bo wiesz napisac to ja tez moge :| ale z tego cow iem rodizce których nie nteresuje rasa husky i sport z nim związane którzy tak jak Ty napisałes wierza takze w to że suka musi ra zbyć szczenna nie będa wydawać kasy na szczeniaki za leczenia itd za szczegółowe badania..najwyzej założa im książeczki odrobacza ... może sie myle albo w Twojej wypowiedzi przeczytam ze Twoi rodzice sie bardzo tymi psami inetersuja a za niedługo pod Twoim postem przeczytam od wiarygodnych osbó że Twoi rodizce maja gdzies ta suke i rase ? może sie mylę w co wątpie :|
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:21   

jakos bardziej ufam własnie ludziom dorosłym którzy próbowali na marne zrobić z Ciebie ludzi a z Twojego Huskiego prawdziwegos zczęśliwego huskiego..jak widać ... oby dwie strny muszą sie starać bo jedn anie da rady :| tak jestem tu pierwszy raz i jest przeciw wszelkim speudohodowca..wystarczy mi że ja mam drugiego psa ze schroniska z trudna sytuacja przez kaprys pseudohodowcy na maxa psykatego :|
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 22:21   

OD moich rodzicow to wez sie odwal deptasz po cienki lodzie naprawde cienkim sa tematy ktorych sie nie porusza!!! A co do moich rodzicow a szczegolnie Mamy to by wydala ostatnie pieniadze na ta suke jakby miala wybrac miedzy jej leczeniem a pozadnym jedzeniem w domu to by ja leczyla wiec daruj sobie takie wypowiedzi
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:23   

mój post nie jest arogancki jak juz pisany pod wielkim napięciem i wkurzeniem na Ciebie i Twoje postepowanie oraz Twoją bezmyslnościa... także nie dziw sie stylu pisania mojego postu..może nastepnym razem sie zastanwoisz zanim spróbujesz znów tak zrobic :)
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:27   

napisałam ze sa to moje przypuszczenia i mogę sie mylic .. czytaj ze zrozumieniem..niestety ale tak jak napisałam postepuje wiekszośc rodziców dzieci pseudohodowców także wiesz... :) ale prawda jest taka że większośc w tej sprawie ma do gadania Twoja mama no chyba że masz własne 4 tysiące zeby na te szczeniaki wydac tyle jak sam naisałes ze nawet 100zł na jendego :)
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:28   

1000zł * a nie 100
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:29   

a i japisałam o szczeniakach a nie o suce ... czytaj ze zrozumieniem to sie lepiej zrozumiemy :)
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 22:30   

1000zł ;/
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:30   

i wyraźnie napisałam że "może sie myle "
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:31   

gdzies to przeczytałam wjednej z Twoich wypowiedzi :) zapomniałes ?
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:35   

a co do tegi że wątpisz ze każdy bada itd to sie zdziwiwsz.. była nie raz na giełdzie i ludzie pokazywali zaświadzcenia szczegółowe badani książeczkiz drowia itd ... nisądziłam ze nawet pseudohodowcy tak robią ale są wyjatki jak widac :)
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 22:35   

Jak taka madra jestes to jak tobie by pasowalo takie zdanie moze sie myle ale uwazam ze jestes glupia po.... .. upierdliwa baba tylko sie nie obrazaj bo napisalem " moze sie myle" wiec czytaj ze zrozumieniem :D glupie gadanie
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:40   

to akurat złe porównanie ... ja napisałam może bo znam dużo rodizn które kupuja psy za pare setek a czasem za 100 cos ale na abdania miotu zulą... i tutaj ten temat raczej nei dotyczy mnie-tylko Twoich szczeniaków <lol> troche nie namiejscu to <lol>
:) :)
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 22:40   

jak chcesz to rodowod Tobie zalatwie dla tych psiakow zaden problem wystarczy sypnac przyslowiowe kilka groszy i wciskac ludzia kit
 
 
wirus2006 

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 40
Skąd: Sopot
Wysłany: 2006-12-29, 22:42   

Nie mam zamiaru juz z Toba dyskutowac milo mi sie zaczelo z ludzmi rozmawiac czegos chcialem sie dowiedziec etc i Ty mi tutaj smiecisz daj sobie juz spokoj
 
 
pilar0 


Znak zodiaku: Byk
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Turek
Wysłany: 2006-12-29, 22:42   

a co ma do tego rodowód? i nie załatwisz rodowodu !! ojciec nie jest rodowodwy a oby dwoje rodziców musza byc rodowodowi a rodoów kosztuej około 200zł od sztuki .. to jet pare groszy? :)
_________________
Poznaj jego OBLICZE :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12