Strona Główna
Forum mieszkańców psiej wioski

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Oddam Owczarka Niem.
Autor Wiadomość
Bettis 

Znak zodiaku: Wodnik
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Grodzisk Maz.
Wysłany: 2007-08-03, 12:15   Oddam Owczarka Niem.

Witam!
Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji-ze względu na przeprowadzkę do bloków- muszę oddać swojego psa, który jest bardzo przywiązany do nas.
Maks ma 4,5 roku i już prawie rok mija a on nie może zaklimatyzować się do życia w mieście, na dodatek ja obecnie pracuje co drugi dzień a on siedzi zamknięty w domu po 15. I nikt z rodziny nie może mi pomóc a z obcą osobą nie wyjdzie. Bardzo się męczymy obydwoje, pies stracił radość życia, jak widzę jaki jest szczęśliwy gdy pojedziemy do lasu..bardzo lubi podróżować.Nie jest groźny wobec innych psów, gania tylko koty:),towarzyski,nie brudzi w domu a nawet na podwórku załatwia się tylko pod drzewko.
Wszystkim się bardzo podoba, ale mało kto chce rozpieszczonego przez kobietę Owczarka( nie ma stojących uszu i jest bardzo wyrośnięty).
Mam jedne miejsce gdzie mogłabym go zawieść,ale tam nikt by się nie zainteresował nim, tylko dostałby jeść,a boję się że zdechnie z tęsknoty.
Czy kiedyś by mu przeszło?
Już kiedyś go oddaliśmy na przechowanie na 2 tyg, wrócił osowiały, wychudzony, myślałam że nie dojdzie do siebie- i to nie była wina tamtych osób.
Będzie potrzebował kogoś kto czasem pobawi się z nim( lubi bawić się piłką), pójdzie na spacer itd

Pomóżcie
Beata 889-657-362
22-274.38.46
_________________
Beata Z.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12