array
 

 

NSLT - „Narodowa Sieć Leczenia Zaburzeń Regulacji Emocji i Stresu Traumatycznego Dzieci i Młodzieży” powołana została do życia w sierpniu 2010 roku - przez kadrę Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie zgrupowaną w Fundacji „Mederi” oraz członków Stowarzyszenia SOnDiR.

Zestaw rekomendacji merytorycznych, standardów i modeli oddziaływań, opracowany został dla potrzeb pracy z dziećmi i specjalistami przez "PTBT" - Polskie Towarzystwo Badań i Leczenia Traumy i Dysocjacji u Dzieci i Młodzieży.


NSLT to unikalny w skali europejskiej zespół specjalistów, który integruje kilkadziesiąt lat własnych doświadczeń klinicznych, z bieżącym dostępem do aktualnych badań i publikacji naukowych oraz praktycznych doświadczeń wiodących ośrodków amerykańskich czy europejskich.

To zespół ludzi, którzy potrafią ogromną wiedzę i doświadczenie "przełożyć" na skuteczną pracę z konkretnymi dziećmi i w pełni profesjonalne wsparcie dla opiekunów i specjalistów - "tu i teraz" - w realnych polskich warunkach.

To kilkudziesięciu konsultantów, kilkuset certyfikowanych, przeszkolonych specjalistów, pracujących z dziećmi i rodzinami w całym kraju.

To obecnie (2022) zintegrowany z terapią system edukacji czyli model A-ZET (Autoregulacja - Zabawa, Edukacja, Terapia) – placówki edukacyjne i edukatorzy działający pod egidą NSLT i Fundacji EDUCARE.

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com

nslt.pl - choroba sieroca, trauma, agresywne dziecko, dziecko adoptowane, przemoc w szkole, trudne dziecko, psychotraumatologia i dziecko nadpobudliwe