Warsztaty dla rodziców i opiekunów

 

Jak w zapowiedzi tutaj. Konkrety. Uczestnictwo w cyklu warsztatów, pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje dziecko (jego reakcje, zachowanie, potrzeby) i dowiesz się, jak sobie radzić w codziennych życiowych realiach.

Oczywiście będzie trochę neurobiologii, genetyki i epigenetyki. Będzie o tym jak CAŁOŚCIOWO działa organizm. Z czego wynikają zmiany/zaburzenia posttraumatyczne. Jak odróznić - co jest ewidentną patologią, a co adaptacją i potencjalnym zasobem.


 

 

 

Warsztaty, to klucz do dobrego, codziennego życia z dzieckiem. Pokazujemy PROBLEM, jego źródła ale pokazujemy przede wszystkim jak problem/problemy rozwiązać.

 

 

 

 

Informacje techniczne i organizacyjne:

Warsztaty przeznaczone są dla rodziców/opiekunów, których dzieci nie są jeszcze objęte stałą opieką NSLT.

Warsztaty odbywają się w małych grupach (od 3 do 10 osób) i organizowane są cyklicznie w Warszawie (ew. innych miejscowościach). Koszt uczestnictwa to 500 zł. (650 zł. w wypadku uczestnictwa obojga rodziców). Każdy warsztat trwa 4-6 godzin.

Zgłoszenie uczestnictwa dokonujemy pocztą elektroniczną (na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. )


Zobacz też zakładkę KONTAKT

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com

nslt.pl - choroba sieroca, trauma, agresywne dziecko, dziecko adoptowane, przemoc w szkole, trudne dziecko, psychotraumatologia i dziecko nadpobudliwe